UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2016/2017 Semestrul: II

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2

Clasa: III CHIMIE-GR2


123456789101112
08:00 - 09:0009:00 - 10:0010:00 - 11:0011:00 - 12:0012:00 - 13:0013:00 - 14:0014:00 - 15:0015:00 - 16:0016:00 - 17:0017:00 - 18:0018:00 - 19:0019:00 - 20:00
Luni

Chimie supramoleculara organica - Curs
grupa sorg
Grosu Ion
Sala 147

Chimie supramoleculara organica - Curs
grupa sorg
Grosu Ion
Sala 147

Chimie supramoleculara organica - Lab (modular)
grupa sorg
Bogdan Elena
Sala 147
Chimie supramoleculara coordinativa si organometalica - Curs
grupa smet
Pop Alexandra
Sala 27
Chimie supramoleculara organica - Lab (modular)
grupa sorg
Bogdan Elena
Sala 147
Chimie supramoleculara coordinativa si organometalica - Curs
grupa smet
Pop Alexandra
Sala 27
Analiza de urme - Curs
Casoni Dorina
Sala 147
Analize clinice - Lab
Ponta Michaela
L 106 AI
Managementul clasei de elevi - Curs
Timofte Roxana
Sala 88
Marti
Materiale macromoleculare si biodegradabile - Lab
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN

Materiale macromoleculare si biodegradabile - Lab
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN

Materiale macromoleculare si biodegradabile - Lab
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN
Materiale compozite - Lab
grupa comp.
Misca Radu
L 14
Materiale macromoleculare si biodegradabile - Lab
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN
Materiale compozite - Lab
grupa comp.
Misca Radu
L 14
Materiale macromoleculare si biodegradabile - Curs
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN
Materiale compozite - Curs
grupa comp.
Misca Radu
Sala 97
Materiale macromoleculare si biodegradabile - Curs
grupa macr.
Turdean Graziella
L 216 CIN
Materiale compozite - Curs
grupa comp.
Misca Radu
Sala 97
Mecanisme de reactie - Curs
David Luminita
Sala 97
Chimie bioanorganica - Lab
Bencze Csaba
L 56 BIO


Miercuri Mecanisme de reactie - Sem
David Luminita
Sala 129
Analize clinice - Curs
Ponta Michaela
Sala 48
Chimie bioanorganica - Curs
Silaghi-Dumitrescu Radu
Sala 48






Joi Practica pedagogica
Timofte Roxana
Lic. Terapia

Analiza de urme - Lab
Casoni Dorina
L 222 ANA

Vineri

Engleza pentru stiinta si tehnologie
Zaharescu Dorina
L 38 LB






Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2017-03-23 14:54:39
http://www.aScTimeTables.com