UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: II

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2
Orarul general profesori

UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: II

Orarul general profesori

Saptamana: 1



Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Agachi Serban



























































Anghel Calin





Elemente de inginerie mecanica - Lab
II CISOPC-LM1
L 83 EIM
































Elemente de inginerie mecanica - Lab
II CISOPC-GR2
L 83 EIM














Barabas Reka



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat
















Transfer termic si aparate termice - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 125


Transfer termic si aparate termice - Lab
III CISOPC-LM1
L 44 ING








Ecuatii generale ale proceselor de transport si transfer - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 132
Transfer termic si aparate termice - Lab
III CISOPC-LM2
L 44 ING
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Bencze Csaba















Metabolismul xenobioticelor - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 48














Metabolismul xenobioticelor - Lab
III IB-GR2
L 225 CAL
























Birta-Szekely Noemi











































Pedagogie - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 6/2














Bischin Cristina



























































Bizo Liliana













Biomateriale oxidice - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 132
Biomateriale oxidice - Lab
III CHIMIE-GR1
L 14


Biomateriale oxidice - Lab
III CHIMIE-GR2
L 14




Bazele fizico-chimice ale solidelor oxidice - Lab
II IIPCB+SIMON
L 10 CER










Glazuri si pigmenti ceramici - Lab
IV SIMON
L 10 CER


Stiinta materialelor oxidice - Curs
III SIMON
L 9 ELE
Stiinta materialelor oxidice - Lab
III SIMON
L 10 CER














Blidar Corina



Matematici speciale - Sem
I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 125










































Matematici speciale - Sem
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Sala 125
Matematici speciale - Sem
I CISOPC, I CISOPC+CATB
Sala 125
Matematici speciale - Sem
I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 125






Bodis Eugen

























Chimia verde - Curs
III CHIMIE-LM
Sala 27










Bazele chimiei organice - Curs
I CHIMIE-LM
Sala 88




















Bogdan Elena



























Bazele chimiei organice - Sem
I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 125
Bazele chimiei organice - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2
Sala 132









Bazele chimiei organice - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 48

















Brem Balazs









Poluanti industriali - Sem
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 129




Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 27





























Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II CISOPC-LM1
L 210 TCG
Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Sem
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
L 210 TCG
Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II CISOPC-LM2
L 210 TCG





Burca Silvia






Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II IB-GR2
L 210 TCG





Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Amfiteatrul ISD

Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II CISOPC-GR1
L 210 TCG




Tehnologii si poluanti specifici - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 130 TCO






Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II IB-GR1, II CATB+IB
L 210 TCG




















Casoni Dorina





Analiza instrumentala - Lab
III IB-GR1
L 106 AI
Bazele chimiei analitice - Lab
I CHIMIE-GR3
L 227 CA






Bazele chimiei analitice - Lab
I IIPCB
L 227 CA
Analiza de urme - Lab
IV ISAPM
L 222 ANA


Analiza de urme - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV ISAPM
L 133A


Bazele chimiei analitice - Lab
I IIPCB+SIMON
L 227 CA
Bazele chimiei analitice - Lab
I ISAPM+SIMON
L 227 CA






Analiza instrumentala - Lab
II CHIMIE-GR2
L 106 AI
Bazele chimiei analitice - Sem
I IIPCB+SIMON, I IIPCB
Sala 129

Analiza de urme - Lab
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
L 222 ANA

Bazele chimiei analitice - Lab
I CISOPC
L 227 CA
Bazele chimiei analitice - Lab
I IB-GR2
L 227 CA








Chelaru Daniela

Elemente de inginerie mecanica - Lab
II CATB+IB
L 83 EIM













Elemente de inginerie mecanica - Lab
II IIPCB
L 83 EIM

Elemente de inginerie mecanica - Lab
II IB-GR1
L 83 EIM


Elemente de inginerie mecanica - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 97



Elemente de inginerie mecanica - Lab
II ISAPM
L 83 EIM


SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Chereji-Mach Ioan



























































Chisalita Dora


















Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134



















Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 129














Cimpean Mirela



Toxicologie alimentara - Curs
IV CATB
Fac. biologie - Sala ECO3
Toxicologie alimentara - Lab
IV CATB
Fac. biologie - Sala ECO3





















































Cimpoiu Claudia Bazele chimiei analitice - Lab
I CHIMIE-GR2
L 227 CA
Bazele chimiei analitice - Lab
I IB-GR1
L 227 CA
Bazele chimiei analitice - Lab
I CHIMIE-GR1
L 227 CA
Toxicologie - Curs (modular)
Master I CCL
Sala 125






Controlul analitic al bioproceselor - Lab
IV IB-GR1
L 222 ANA
Controlul analitic al bioproceselor - Curs
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 132
Bazele chimiei analitice - Lab
I CATB
L 227 CA




Bazele chimiei analitice - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Amfiteatrul ISD


Bazele chimiei analitice - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2
Sala 132






























Cobzac Simona







Controlul analitic al calitatii produselor organice - Curs
IV CISOPC
L 222 ANA
Controlul analitic al calitatii produselor organice - Lab
IV CISOPC
L 222 ANA
















Controlul chimic al calitatii produselor - Curs
IV CATB
L 222 ANA
Controlul chimic al calitatii produselor - Lab
IV CATB
L 222 ANA








Chimie analitica - Lab
II Biologie
L 226 CAN


















Cormos Ana-Maria











Analiza dinamica a proceselor complexe - Curs
IV IIPCB
L 134












































Cormos Calin Proiectarea integrata a sistemelor chimice - C+S+L
IV IIPCB
L 134









Bazele ingineriei reactiilor chimice - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 48


























SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Cotet Cosmin































Carbochimie - Lab (14 ore modular)
IV CISOPC
L 210 TCG




Carbochimie - Curs
IV CISOPC
Sala 147


Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II CATB, II CATB+IB
L 210 TCG












Cotoc Alexandra



























































Cotolan Nicoleta



























































Covaci Eniko















Chimie analitica - Lab
II Biologie
L 226 CAN
Chimie analitica - Lab
II Biologie
L 226 CAN








































Crisan Florin





































Conservarea biodiversitatii - Curs
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Fac. biologie - Sala LGB3
Conservarea biodiversitatii - Sem
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Fac. biologie - Sala LGB3


















Cristea Castelia





Green chemistry - Curs
Master I ICAP, Master I IPOB, Master II IPOB
Sala 97
































Capitole speciale de chimie organica - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II CATB+IB, II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 97
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Cristea Mircea



Inteligenta artificiala - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III CISOPC
L 134
Inteligenta artificiala - Lab
III IIPCB-GR1, III CISOPC
L 134




Automatizari - Curs
IV Biotehnologii
L 55 AUT

Inteligenta artificiala - Lab
III IIPCB-GR2, III CISOPC
L 134










Automatizarea si conducerea evoluata a proceselor chimice - Curs
Master I ICAP, Master I CINB-LM
L 134
Automatizarea si conducerea evoluata a proceselor chimice - Lab
Master I ICAP, Master I CINB-LM
L 134






Conducerea evoluata a proceselor - Curs
IV IIPCB
L 134
Conducerea evoluata a proceselor - Lab
IV IIPCB
L 134
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat


Automatizarea si conducerea evoluata a proceselor chimice - Curs
Master I IMPM
L 134












Csavdari Alexandra















Metode numerice de calcul cu aplicatii in chimia fizica - Curs
IV IIPCB
L 216 CIN


Optimizarea proceselor chimice - Lab
IV CISOPC
L 133A




Optimizarea proceselor chimice - Lab
IV ISAPM
L 133A
Optimizarea proceselor chimice - Lab
IV IIPCB
L 133A
Optimizarea proceselor chimice - Lab
IV SIMON
L 133A










SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Culea Monica



















CURSURI
ALTE FACULTATI
Sala 132





































Danciu Virgil









































Chimie analitica - Lab
II Biologie
L 226 CAN
















Darabantu Mircea



Sinteza organica fina a compusilor chirali - Lab
Master I IPOB
Sala 147
























Sinteza organica fina a compusilor chirali - Curs
Master I IPOB
Sala 147
















Chimie organica avansata
Scoala Doctorala
Sala 129










Darvasi Eugen























Electrotehnica si electronica - Curs
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 88
Electrotehnica si electronica - Lab
I CISOPC-LM2
L 113 ANA










Analiza de macro si microcomponente din probe naturale - Curs
Master I TMSC-LM
L 113 ANA
Analiza de macro si microcomponente din probe naturale - Lab
Master I TMSC-LM
L 113 ANA


















David Luminita





Mecanisme de reactie - Sem
IV CISOPC
Sala 147
Mecanisme de reactie - Sem
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 88






Chimie alimentara - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2
Sala 147
Mecanisme de reactie - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV CISOPC
Sala 97








Arome si aromatizanti naturali - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2
Sala 147








Produse zaharoase si de patiserie - Curs
IV CATB
Sala 97
Produse zaharoase si de patiserie - Lab
IV CATB
L 142 ORG
















Deak Noemi




Chimia nemetalelor - Lab
I CHIMIE-GR3
L 8 ANO




















































Dehelean Catalin



























































Diac Andreea



























































Dima Norbert



























































Diudea Mircea



























































Dorneanu Sorin





































Electrotehnica si electronica - Curs
I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Amfiteatrul ISD




















Dragan Simion Ecuatii generale ale proceselor de transport si transfer - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Sala 88
Ecuatii generale ale proceselor de transport si transfer - Sem
II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 88


Ecuatii generale ale proceselor de transport si transfer - Sem
II IIPCB, II IIPCB+SIMON
Sala 48


































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Duca Dorel



























































Felea Cristina



























































Filip Alina

Elemente de biochimie - Lab
II CISOPC-GR2
L 225 CAL

Elemente de biochimie - Lab
II CHIMIE-GR3
L 225 CAL













Elemente de biochimie - Lab
II CATB
L 225 CAL












Elemente de biochimie - Lab
II CHIMIE-GR1
L 225 CAL
















Finta Zoltan













Matematici speciale - Curs
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 125






















Matematici speciale - Sem
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 125




















Fogarasi Szabolcs

Transfer termic si aparate termice - Lab
III IB-GR1
L 44 ING
Transfer termic si aparate termice - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 44 ING
Transfer termic si aparate termice - Lab
III IB-GR2
L 44 ING
Transfer termic si aparate termice - Lab
III IIPCB-GR1
L 44 ING


Operatii si utilaje in industria alimentara - Curs
IV CATB
L 133A
Operatii si utilaje in industria alimentara - Lab
IV CATB
L 208 FTUI
Transfer termic si aparate termice - Lab
III ISAPM, III SIMON
L 44 ING
























Transfer termic si aparate termice - Lab
III CISOPC
L 44 ING
Transfer termic si aparate termice - Lab
III IIPCB-GR2
L 44 ING














Foris-Ferenczi Rita



























































Forizs Edit











Chimie anorganica - Sem
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 125
Chimie coordinativa si organometalica - Sem
II CHIMIE-LM
L 103 ANO




















Chimie coordinativa si organometalica - Curs
II CHIMIE-LM
Sala 48










Chimie anorganica - Curs
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 48









Fort Ioana























Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II CISOPC-GR2
L 210 TCG
































Frentiu Tiberiu Analiza instrumentala - Lab
II CHIMIE-GR1
L 106 AI























Analiza instrumentala - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III ISAPM, III SIMON, III IIPCB-GR2
Sala 97














SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Fustos Melinda





Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 55 AUT




















Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III CISOPC-LM2
L 55 AUT




Medicamente de sinteza - Lab
III CISOPC-LM2
L 130 TCO
Medicamente de sinteza - Lab
III CISOPC-LM1
L 130 TCO
















Gaina Luiza

Capitole speciale de chimie organica - Lab
II CISOPC-GR1
L 149 ORG
Capitole speciale de chimie organica - Sem
II CATB, II CATB+IB
Sala 129


































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Gal Emese


Chimie organica cu functiuni mixte - Lab
II CHIMIE-LM
L 215 ORG
Chimie organica cu functiuni mixte - Sem
II CHIMIE-LM
L 215 ORG




Capitole speciale de chimie organica - Lab
II CISOPC-LM2
L 149 ORG








Bazele chimiei organice - Sem
I CHIMIE-LM
Sala 27














Capitole speciale de chimie organica - Sem
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 132


















Gaz Roxana

CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB


















































Giurgiu Georgiana

































Limba franceza
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB, I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
L 38 LB
























Goga Firuta Uscatoare si cuptoare - Curs
III SIMON
L 9 ELE
Uscatoare si cuptoare - Lab
III SIMON
L 14








Tehnici de analiza a materialelor oxidice - Curs
IV SIMON
L 9 ELE
Tehnici de analiza a materialelor oxidice - Lab
IV SIMON
L 10 CER












Chimia si tehnologia sticlei - Curs
III SIMON
L 9 ELE
Chimia si tehnologia sticlei - Lab
III SIMON
L 9 ELE




























Gombos Marta Pedagogie - Sem
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 129


























































Gorea Maria















Glazuri si pigmenti ceramici - Curs
IV SIMON
L 9 ELE






Chimia si tehnologia liantilor si betoanelor - Curs
IV SIMON
L 9 ELE
Chimia si tehnologia liantilor si betoanelor - Sem
IV SIMON
L 14









Bazele fizico-chimice ale solidelor oxidice - Sem
II IIPCB+SIMON
Sala 27
Bazele fizico-chimice ale solidelor oxidice - Curs
II IIPCB+SIMON
Sala 27




















Grosu Ion
































Masini moleculare de la design la aplicatii - C+S
Master I IPOB, Master II CA
Sala 147








Chimie organica avansata
Scoala Doctorala
Sala 147














Hadade Niculina



















Relatia structura-activitate biologica - Curs
Master I IPOB, Master I CA, Master I CCL
Sala 147
Relatia structura-activitate biologica - Lab
Master I IPOB, Master I CA, Master I CCL
Sala 147




































Hosu Anamaria





Bazele chimiei analitice - Lab
I CISOPC+CATB
L 227 CA






















Bazele chimiei analitice - Sem
I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 125












Analiza de macro si microcomponente din probe naturale - Curs
Master I IPOB, Master II CCL, Master II IPOB
Sala 48
Analiza de macro si microcomponente din probe naturale - Lab
Master I IPOB, Master II CCL, Master II IPOB
Sala 88












Ilea Petru
PREGATIRE LUCRARE
MASTER
L 217 ELE




Surse electrochimice de energie - C+L
Master I IMPM
L 55 AUT



















Ingineria si tehnologia proceselor electrochimice - Curs
III CISOPC, III ISAPM, IV IIPCB
Sala 48




























Ilea Veronica



































Matematici speciale - Curs
I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Amfiteatrul ISD






















Imre-Lucaci Arpad



































Optimizarea proceselor chimice - Curs
IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 97




Proiectarea proceselor utilizand softuri specifice
Master I ICAP, Master I CINB-LM
L 134





Simulatoare de proces - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III CISOPC
L 134
Simulatoare de proces - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III CISOPC
L 134
Simulatoare de proces - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134




Indolean Cerasella

Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II IIPCB, II IIPCB+SIMON
L 210 TCG














Procese de depoluare a mediului - Curs
Master I IMPM, Master II ICAP
Sala 48


















Analiza si sinteza proceselor tehnologice - Lab
II ISAPM, II IIPCB+SIMON
L 210 TCG
















Irimie Florin

















Ingineria bioproceselor - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 48




Inginerie genetica - Curs
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 48


Elemente de biochimie - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Amfiteatrul ISD












SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Jipa Monica















Chimie bioanorganica - Lab
III CHIMIE-GR2
L 56 BIO


Chimie bioanorganica - Lab
III CHIMIE-GR1
L 56 BIO








Chimie bioanorganica - Lab
IV IB-GR1
L 56 BIO












Elemente de biochimie - Lab
II CISOPC-GR1
L 225 CAL












Katona Gabriel Mecanisme de reactie - Curs
III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132
Mecanisme de reactie - Sem
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132
Mecanisme de reactie - Sem
III CHIMIE-LM
Sala 27




















Capitole speciale de chimie organica - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 88










Chimie organica cu functiuni mixte - Curs
II CHIMIE-LM
Sala 48

Topologie moleculara - Curs
III CHIMIE-LM
L 133A
Topologie moleculara - Lab
III CHIMIE-LM
L 133A














Kekedy-Nagy Laszlo





Bazele chimiei analitice - Lab
I CISOPC-LM1
L 226 CAN
Bazele chimiei analitice - Sem
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
L 226 CAN
Bazele chimiei analitice - Lab
I CISOPC-LM2
L 226 CAN

























Bazele chimiei analitice - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 88






















Kovacs Zoltan



























































Kozan Adrienne



























































Kun Attila








Chimie anorganica - Lab
I CISOPC-LM1
L 98 ANO

Chimia nemetalelor - Curs
I CHIMIE-LM
Sala 27





Chimie anorganica - Lab
I CISOPC-LM2
L 98 ANO


Chimia nemetalelor - Lab
I CHIMIE-LM
L 8 ANO

Radiochimie - Curs
II CHIMIE-LM
L 133B

Analiza structurala avansata - Curs
Master II TMSC-LM
Sala 27

























Lacatus Mihai



























Ingineria bioproceselor - Lab (14 ore)
III IB-GR2
Sala 27






























Lovasz Tamas

Chimie bioanorganica - Lab
III CHIMIE-LM
L 56 BIO








Metodologia cercetarii - Sem
Master I TMSC-LM, Master I CINB-LM
Sala 147
Metodologia cercetarii - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 147








Poluanti industriali - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 147







Analiza structurala avansata - Curs
Master II TMSC-LM
Sala 27
Analiza structurala avansata - Sem
Master II TMSC-LM
Sala 27




Chimie bioanorganica - Curs
III CHIMIE-LM
Sala 88
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Lupan Alexandru



































Termodinamica chimica - Lab
I CHIMIE-GR2
L 218 TERM




















Maicaneanu Andrada



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat


































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Majdik Cornelia











Medicamente de sinteza - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 132
















Tehnologia si caracterizarea produsilor farmaceutici si cosmetici - Curs
Master I TMSC-LM
L 130 TCO




























Marginean Dragos
















Chimie anorganica - Lab
I IIPCB+SIMON
L 102 ANO
Chimie anorganica - Lab
I ISAPM+SIMON
L 102 ANO





































Marincas Alexandru





Electrotehnica si electronica - Lab
I CATB
L 45 ELTR






Electrotehnica si electronica - Lab
I CISOPC
L 45 ELTR
Electrotehnica si electronica - Lab
I IB-GR2
L 45 ELTR














Ingineria si tehnologia proceselor electrochimice - Sem
III ISAPM
L 55 AUT
















Electrotehnica si electronica - Lab
I IIPCB+SIMON
L 45 ELTR








Miclaus Adina



























































Miclaus Vasile
Medicamente de sinteza - Curs
III CISOPC
Sala 147
Medicamente de sinteza - Sem
III CISOPC
Sala 147




























Ingineria produselor farmaceutice - C+L
Master II ICAP
Sala 132







SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Misca Radu















Materiale compozite - Curs
IV CISOPC, IV ISAPM
Sala 125










Materiale cu proprietati speciale - Curs
IV SIMON
L 45 ELTR
Transfer termic si aparate termice - Sem
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
Sala 27
Transfer termic si aparate termice - Sem
III CISOPC, III SIMON
Sala 129




Materiale compozite - Lab
IV CISOPC
L 14
Materiale compozite - Lab
IV ISAPM
L 14






Transfer termic si aparate termice - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 88
Transfer termic si aparate termice - Sem
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 129








Mitea Raluca



























































Mocanu Aurora

























Termodinamica chimica - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Amfiteatrul ISD
































Moisa Madalina



























































Moldovan Bianca

Chimie alimentara - Sem
III CATB-GR1, III CATB-GR2
Sala 125








Chimie organica cu functiuni mixte - Lab
II CHIMIE-GR2
L 215 ORG














Chimie alimentara - Lab
III CATB-GR1
L 142 ORG


Chimie organica cu functiuni mixte - Lab
II CHIMIE-GR1
L 215 ORG










Arome si aromatizanti naturali - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 142 ORG






Molnar Andrea



























































Mosneag Horia















Educatie fizica
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Educatie fizica
I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Educatie fizica
I CISOPC, I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu






Educatie fizica
I ISAPM+SIMON, I CATB
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Educatie fizica
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu




























Mot Augustin

Analiza instrumentala - Lab
III IIPCB-GR2
L 106 AI
Analiza instrumentala - Lab
III ISAPM, III SIMON
L 106 AI


Analiza instrumentala - Lab
III IB-GR2
L 106 AI




Analiza instrumentala - Lab
II CHIMIE-GR3
L 106 AI
Analiza instrumentala - Lab
III IIPCB-GR1
L 106 AI
Analiza instrumentala - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 106 AI








Analiza instrumentala - Lab
III CISOPC
L 106 AI
Chemometrie - Curs
Master I CA, Master I CCL
Sala 88

Chemometrie - Lab
Master I CA
L 133A











Chemometrie - Lab
Master I CCL
L 133A












Muntean Norbert Analiza instrumentala - Curs
II CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 48
Bazele chimiei analitice - Lab
I CHIMIE-LM
L 226 CAN
Bazele chimiei analitice - Sem
I CHIMIE-LM
L 226 CAN






































Analiza instrumentala - Lab
III CISOPC-LM1
L 106 AI












Muntean Vasile
Microbiologie - Curs
IV CATB
Cl. Centrala - Sala Emil Pop














Microbiologie - Lab
IV CATB
Cl. Centrala - lab microbiologie








































Muresan Liana









































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Nagy Botond



























































Nagy Csaba













Utilizare ChemCad - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 133A
Utilizare ChemCad - Lab
III CISOPC-LM1
L 133A








































Nemes Gabriela



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat
Chimie anorganica si organometalica cu implicatii biologice - Curs
Master I CCL
Sala 125
































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Nicoara Adrian



























Electrometalurgie si tehnologii electrochimice de depoluare - Curs
IV ISAPM, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 217 ELE








Materiale cu proprietati de recunoastere ionica si moleculara - Curs
Master I CA
L 217 ELE








PREGATIRE LUCRARE
LICENTA
L 217 ELE









Oltean Alexandra

































Pedagogie - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 48










Pedagogie - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 48












Ozsvath Judit





















Managementul clasei de elevi - Curs
III CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 7/2




































Paizs Csaba



























Elemente de biochimie - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 88






Sinteze asimetrice - Curs
Master I TMSC-LM, Master I CINB-LM
Sala 125




SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Pasca Roxana

Termodinamica chimica - Lab
I CISOPC+CATB
L 218 TERM
Termodinamica chimica - Lab
I ISAPM+SIMON
L 218 TERM






















Metode numerice de calcul cu aplicatii in chimia fizica - Lab
IV IIPCB
L 133B


























Patrut Adrian

Radiochimie - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, III ISAPM
Sala 97















Radiochimie - Sem
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 88
Radiochimie - Lab
II CHIMIE-GR1
Sala 88





















Poluarea radioactiva, deseuri nucleare si radioprotectie - C+L
Master II IMPM
Sala 27













Petrar Petronela



























































Petrehus Denisa

































Limba germana
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB, I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 129
























Petrescu Letitia
























Intensificarea proceselor de transfer - C+L
Master I ICAP, Master I CINB-LM
L 134
































Podea Paula

















Biotehnologia produselor cosmetice - Curs
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 132
Biotehnologia produselor cosmetice - Lab (28 ore modular)
IV IB-GR2
L 225 CAL












Elemente de biochimie - Lab
II IB-GR2
L 225 CAL








Inginerie genetica - Lab
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 132
Elemente de biochimie - Lab
II CHIMIE-GR2
L 225 CAL
Inginerie genetica - Lab
IV IB-GR1
L 225 CAL


Pollnitz Alpar



























































Ponta Michaela





Toxicologie - Curs (modular)
Master I CCL
Sala 125




Chimie analitica - Curs
II Biologie
Sala 97
Chimie analitica - Lab
II Biologie
L 226 CAN












Analize clinice - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 48
Analize clinice - Lab
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
L 106 AI




























Pop Alexandra

Chimie supramoleculara coordinativa si organometalica - Lab
III CHIMIE-GR1
L 103 ANO
Chimie supramoleculara coordinativa si organometalica - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 88








Chimie anorganica si organometalica cu implicatii biologice - Lab (14 ore)
Master I CCL
L 103 ANO






Chimie coordinativa si organometalica - Sem
II ISAPM
L 103 ANO









Chimia nemetalelor - Lab
I CHIMIE-GR1
L 8 ANO
Chimie coordinativa si organometalica - Lab (28 ore modular)
II CHIMIE-GR2
L 103 ANO














Pop Lidia



Capitole speciale de chimie organica - Sem
II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 88


Chimie organica - Lab
I Biologie
L 215 ORG







Capitole speciale de chimie organica - Lab
II CATB
L 149 ORG

Capitole speciale de chimie organica - Lab
II CATB+IB
L 149 ORG
































Pop Lucian













Termodinamica chimica - Lab
I IB-GR1
L 218 TERM


Termodinamica chimica - Lab
I IB-GR2
L 218 TERM
















Termodinamica chimica - Sem
I CISOPC+CATB, I CISOPC
Sala 125
Termodinamica chimica - Lab
I CATB
L 218 TERM




Termodinamica chimica - Lab
I IIPCB
L 218 TERM






Racz Csaba


Bazele ingineriei reactiilor chimice - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 48
Chimie cuantica organica - Curs
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132
















Chimia fizica a macromoleculelor - Curs
III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132






Structura si dinamica moleculara - C+L
Master I TMSC-LM
Sala 125

























Racz Levente

























Termodinamica chimica - Lab
I CISOPC-LM1
L 218 TERM
Chimia fizica a macromoleculelor - Lab
III CHIMIE-LM
L 216 CIN




Chimia fizica a macromoleculelor - Lab
IV CISOPC-LM2
L 216 CIN


















Rat Ciprian

Chimia nemetalelor - Lab
I CHIMIE-GR2
L 8 ANO

Chimie anorganica - Lab
I IB-GR2
L 102 ANO




Chimia nemetalelor - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 88












Chimie anorganica - Sem
I CISOPC+CATB, I CISOPC
Sala 129
Chimie anorganica - Lab
I IIPCB
L 102 ANO



























Sabou Dana



























































Sacalis Carmen































Chimie organica - Lab
I Biologie
L 149 ORG




Chimie organica - Curs
I Biologie
Fac. biologie - Amfiteatru zoologie


Chimie organica - Lab
I Biologie
L 149 ORG
Chimie organica - Lab
I Biologie
L 149 ORG








Sarbu Costel



























































Scurtu Florina



























































Septelean Raluca













Chimie anorganica - Lab
I CISOPC+CATB
L 102 ANO











































Silaghi-Dumitrescu Luminita



























































Silaghi-Dumitrescu Radu



















SEMINAR
LICENTA
L 133B




Chimie bioanorganica - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 48
Chimie bioanorganica - Lab
IV IB-GR2
L 56 BIO












Principiile enzimologiei clinice - Curs
Master I CCL
Sala 88
Principiile enzimologiei clinice - Lab
Master I CCL
Sala 88














Silvestru Anca





















Metodologia cercetarii - Sem
Master I IMPM
Sala 48









Chimia si ingineria starii solide - C+S
Master I IMPM
Sala 97


Protectia mediului in industria chimica - Curs
IV ISAPM
Sala 147


SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Silvestru Cristian



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat










Metodologia cercetarii - Sem
Master I CA, Master I IPOB
S 114












Metodologia cercetarii - Curs
Master I CA, Master I CCL, Master I IPOB, Master I IMPM, Master I ICAP, Master I CINB-LM
Sala 88
Metodologia cercetarii - Sem
Master I CCL
Sala 88

Chimie organometalica avansata - Curs
Master I CA
S 114




SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat

Metodologia cercetarii - Sem
Master I ICAP
Sala 97













Simon Gabriela



























































Sogor Csilla









































Didactica chimiei - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 132
Didactica chimiei - Sem
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 132







Didactica domeniului si dezvoltari in didactica specialitatii
Master I TMSC-LM
L 113 ANA




Somesan Adrian



























































Soran Albert
Chimie anorganica - Lab
I CATB
L 102 ANO
Chimie anorganica - Sem
I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 129






Chimie anorganica - Curs
I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Amfiteatrul ISD
Chimie anorganica - Sem
I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 129

































Chimie anorganica - Lab
I IB-GR1
L 102 ANO
Chimie anorganica - Lab
I CISOPC
L 102 ANO





Stan Cornelia









Pedagogie - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I IB-GR1, I IB-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 48
















































Stanciu Alexandra



























































Szabo Gabriella



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat








Termodinamica chimica - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 97
Termodinamica chimica - Sem
I CHIMIE-LM
Sala 147






Chimie fizica aplicata - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 125














SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Szabo Laszlo





































Optimizarea proceselor chimice - Lab
IV CISOPC-LM1
L 133A




















Szima Szabolcs


















Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III CISOPC, III SIMON
Sala 125



















Bazele ingineriei reactiilor chimice - S+L
III CATB-GR1, III CATB-GR2, III ISAPM
Sala 125














Teglas Camelia



























































Terec Anamaria















Chimie organica cu functiuni mixte - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 88






























Chimie organica cu functiuni mixte - Lab
II CHIMIE-GR3
L 215 ORG







Timofte Roxana









Managementul clasei de elevi - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III ISAPM, III SIMON, III IIPCB-GR2
Sala 88
























Practica pedagogica
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III ISAPM, III SIMON, III IIPCB-GR2
Lic. Terapia







Studiul integrat al stiintelor naturii - Curs
Master I CA, Master I CCL, Master I ICAP, Master I IMPM, Master I IPOB, Master I STIINTE
Sala 27
Didactica domeniului si dezvoltari in didactica specialitatii
Master I CA, Master I CCL, Master I ICAP, Master I IMPM, Master I IPOB, Master I STIINTE
Sala 27

Didactica chimiei - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Sala 97
Studiul integrat al stiintelor naturii - Sem
Master I CA, Master I CCL, Master I ICAP, Master I IMPM, Master I IPOB, Master I STIINTE
Sala 97
Toma Ana-Maria



























































Tomoaia-Cotisel Maria



















































Metode avansate de evaluare a impactului asupra mediului - C+L
Scoala Doctorala
Sala 48
SEMINAR
CERC STUDENTESC
Sala 48




Tosa Monica



Biotehnologia medicamentelor - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 132






















Biotehnologia medicamentelor - Lab (14 ore modular)
III IB-GR1
L 225 CAL




























Turdean Graziella Conditionarea produselor in industria alimentara - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2
Sala 125


REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat






























Materiale cu proprietati de recunoastere ionica si moleculara - Curs
Master I CA
L 217 ELE


SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Varga Andrea











Elemente de biochimie - Lab
II CISOPC-LM1
L 225 CAL
Elemente de biochimie - Lab
II CHIMIE-LM
L 225 CAL








































Varga Richard



Chimie coordinativa si organometalica - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II ISAPM
Sala 97
























Chimie coordinativa si organometalica - Sem
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 129
















Chimie coordinativa si organometalica - Lab (28 ore modular)
II ISAPM
L 103 ANO






Varhelyi Csaba

























Carbochimie - Curs
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132
Carbochimie - Lab (14 ore modular)
IV CISOPC-LM1
L 210 TCG




























Varhelyi Melinda














Automatizari - Lab
IV Biotehnologii
L 55 AUT











































Vari Hajnal



























































Venter Monica

Poluanti industriali - Sem
II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Sala 129


Tehnologii anorganice specifice - Lab
III ISAPM
L 204 ANO



Poluanti industriali - Sem
II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 129
Poluanti industriali - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II CATB+IB, II ISAPM, II IIPCB+SIMON
Sala 97










Poluanti industriali - Sem
II IIPCB, II IIPCB+SIMON
Sala 147
Tehnologii anorganice specifice - Curs
III ISAPM
Sala 97








Poluanti industriali - Sem
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2
Sala 129


Poluanti industriali - Sem
II CATB, II CATB+IB
Sala 97
















Zaharescu Dorina













Limba engleza
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
L 38 LB
Limba engleza
I ISAPM+SIMON, I CATB
L 38 LB










Limba engleza
I IB-GR1, I IB-GR2
L 38 LB
Limba engleza
I CISOPC, I CISOPC+CATB
L 38 LB








Limba engleza
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
L 38 LB

Limba engleza
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
L 38 LB





Engleza pentru stiinta si tehnologie
II IIPCB, III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2, IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV ISAPM, IV SIMON, II IIPCB+SIMON
L 38 LB






Prof practica pedagogica












Practica pedagogica
III CHIMIE-LM
Liceu

































Practica pedagogica
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Liceu








Doct analitica



























































Doct anorganica



























































Doct biochimie



























































Doct chimie-fizica



























































Doct inginerie



























































Doct organica



























































Doct linia maghiara



























































Conducatori doctorat















































SUSTINERI TEZE
Fara clase
Sala 97






Profesori invitati



































Chimie organica avansata
Scoala Doctorala
Sala 147






















Prof linia maghiara



























































Prof linia germana



























































Prof Master






Proprietati magnetice si spectrale - C+L
Master I CA
Nu se desfasoara in acest semestru






Relatia structura-activitate biologica - Curs
Master II TMSC-LM
Nu se desfasoara in acest semestru
Relatia structura-activitate biologica - Lab
Master II TMSC-LM
Nu se desfasoara in acest semestru

Tehnici cromatografice cuplate - Curs
Master II CA, Master II CCL
Nu se desfasoara in acest semestru
Tehnici cromatografice cuplate - Sem
Master II CA, Master II CCL
Nu se desfasoara in acest semestru


Dinamica si energetica proceselor metabolice - C+L
Master I CCL
Nu se desfasoara in acest semestru




Tehnologia informatiei in evaluarea poluarii - Curs
Master II IMPM
Nu se desfasoara in acest semestru

























FCIC


















ALTE ACTIVITATI
Fara clase
Amfiteatrul ISD




















ALTE ACTIVITATI
FCIC
Amfiteatrul ISD








ALTE ACTIVITATI
Fara clase
Sala 88






ALTE FACULTATI









































CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD






CURSURI
FACULTATEA DE PSIHOLOGIE
Amfiteatrul ISD




COLABORATORI



























































PROPRACTICA



























































REZERVAT



























































BC



























































CCARMA



























































DPDA1















































CURSURI
DPDA lm
Sala 147




FPSE



























































Ardevan Radu



















CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD






































Botau Diana


CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD





















































Camarasan Adrian



























































Cristea Ioana























































CURSURI
FACULTATEA DE PSIHOLOGIE
Amfiteatrul ISD
Damian Lavinia





















































CURSURI
FPSE
Sala 88




Dancuta Raul





























CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD




























Diaconescu Serban















































CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD








Fabian Gyula CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD






CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD
















































Lazar Dan













CURSURI
FACULTATEA DE STIINTE POLITICE
Amfiteatrul ISD












































Litan Aurel



























































Maga Mihai































CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD


























Marian Claudiu

































CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD
























Miu Andrei



























































Muresan Ovidiu



























































Ormenisan-Calbaza Mirela























































CURSURI
FPSE
Sala 88
Ozsvath Judit



























































Podaru Ovidiu






CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD











































CURSURI
FACULTATEA DE DREPT
Amfiteatrul ISD






Rus Toma





















CURSURI
FACULTATEA DE ISTORIE
Amfiteatrul ISD




































Fantomas



























































Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2018-02-16 18:57:04
http://www.aScTimeTables.com