Karunk magyar nyelven tanuló hallgatói

Alapképzés

KÉMIA


I. év

  1. BALÁZS Ibolya
  2. BARTUS Rebeka
  3. BORS Tihamér-Előd
  4. DEMETER Sarolta-Katinka
  5. FUTO Arthur-Márk
  6. GÁBOR Enikő
  7. GYÉRESI Ibolya-Kreszcencia
  8. ISTVÁNFFY Katalin
  9. MATYÁS Eszter
  10. NAGY Ruben
  11. SISA Rihárd
  12. VÉBER Noémi
  13. ZAHARIE-GULYÁS Ábel

II. év

  1. BECZE Hunor
  2. CSÓKA Levente-Zsolt
  3. FERENCZI Timea-Zsuzsanna
  4. FÜSTÖS Rita-Kriszta
  5. KÁDÁR Renáta
  6. KARSAI Anett
  7. KOVÁCS Ildikó
  8. MÁTHÉ Brigitta
  9. SZABÓ Yvette
  10. SZÉKELY Rita-Andrea
  11. SZEREDAI Bettina-Dora
  12. TORZSAS Melitta-Gabriella

III. év

  1. ANTAL Szilveszter-Ferenc
  2. BOGA Noémi-Veronika
  3. BUIER Regina-Henriett
  4. FÁBIAN Evelyn
  5. FÜLÖP Katalin
  6. HAIDU Kriszta-Barbara
  7. MAKKAI Hanna-Borbála
  8. PAIZS Emese
  9. PAKAI Renáta-Petra
  10. PÁL Gyöngyi
  11. PAPP Helga-Renáta
  12. VARGA Timea-Monika
  13. VERES Janett
  14. VÍZI Xénia

VEGYÉSZMÉRNÖKI
(Szerves anyagok kémiája és technológiája, kőolaj- és szénkémia)


I. év - 1. csoport

  1. BAJCSI Mónika
  2. BARABÁS Beáta
  3. BEREI Csenge-Bernadette
  4. BIRÓ Ádám-Attila
  5. BLÉNESSY Tamás
  6. CSEREPES Lilla
  7. FERENCZI Attila
  8. HORVATH Edera-Hermina
  9. IAMANDI Karina-Veronika
  10. KELEMEN Renata-Iulia
  11. KEREKES Csilla-Henrietta
  12. KISS Gergő
  13. KOCH Kristóf

I. év - 2. csoport

  1. KOHR Timea
  2. KOVÁCS Szidónia
  3. MENYHARD Norbert
  4. MIHALCZ Attila-István
  5. PÁSZTOR Áron-István
  6. PETER Katalin
  7. SIMA Gabriela
  8. SZISZE Ágnes
  9. SZŐCS János-Barna
  10. TÖRÖK Anikó
  11. VARGA Gyöngyike-Izabella
  12. VINCZE Angéla

II. év - 1. csoport

  1. BÁLINT-TROMBITÁS János-Nórbert
  2. BALLA Nóra
  3. BENEDEK Noémi
  4. DEMETER Lóránd
  5. FERENCZ Ágota
  6. FLEISZ Anett
  7. FODOR Vanessza
  8. HANKOVSKI Krisztina-Kinga
  9. HORVÁTH Ilka
  10. IOÓ Izabella-Angéla
  11. JÁRAI-SZABÓ Richárd
  12. KARDA Erika
  13. KOVÁCS Réka

II. év - 2. csoport

  1. LOKODI Eszter
  2. NAGY Örs-Tamás
  3. OLÁH Sándor-József
  4. PETRUŢ Henrietta
  5. RESZLER Anett-Mária
  6. SÁNDOR Márk
  7. SOMOGYI Emöke-Bernadett
  8. SZABÓ Csongor
  9. SZABÓ Róbert
  10. SZIGYÁRTO Szilárd
  11. TODUCZ Zsófia
  12. VARGA Sándor-Attila

III. év - 1. csoport

  1. BARTALIS Levente
  2. BARTHA Erika-Nóra
  3. BUS Zoltán-Tamás
  4. ELEKES- Darabont Renáta
  5. FARKAS Noémi-Izabella
  6. FAZEKAS Kriszta
  7. FEHÉR Anita-Beatrix
  8. GÁBOR Szidónia
  9. HALMOSI Patrik
  10. JÁKÓ Szabolcs
  11. KOHR László-Szabolcs

III. év - 2. csoport

  1. LANG Laura-Mária
  2. MEZEI Robert
  3. MIHÁLY Norbert-Botond
  4. NAGY Sándor-Balázs
  5. ORBÁN Mária-Melinda
  6. PREG Aneta-Kinga
  7. RAVASZ Alpár
  8. SIMÓ Zalán
  9. SIPOS Csilla
  10. VARGA Ruth-Krisztina
  11. VÁRI Julia

IV. év - 1. csoport

  1. BAKAI Gerhárd-István
  2. BARABÁS Laura-Edit
  3. BOTH Júlia-Katalin
  4. FARKAS Ibolya-Hajnal
  5. GAL Melinda-Éva
  6. GYŐRGY Andreea-Daniela
  7. HARTMANN Melinda-Monica
  8. JAKAB Béla
  9. KEREKES Eduard-Roland
  10. MARINCAŞ Laura

IV. év - 2. csoport

  1. MATIS Beáta
  2. MIKLOS Timea-Paula
  3. NAGY Helga-Veronika
  4. ORBÁN Eszter
  5. PAP Matild
  6. SÁNTA Nora-Henrietta
  7. SERES Henrik-János
  8. SZABO-SZATMARI Arnold
  9. SZÁSZ Loránd-Károly
  10. SZEKELY Raymond

Mesteri képzés
(Korszerű eljárások a kémiai szintézisben)

I. év

  1. CIUBOTARIU MÁRK-DÁVID
  2. CSIKI EMESE
  3. DEÁK ANNA-KARINA
  4. GAL CRISTIAN ANDREI
  5. HORVÁTH KINGA
  6. MAURER KRISTINA
  7. OVÁRI TAMARA-RITA
  8. RIGÓ MELINDA
  9. SZABÓ LEHEL
  10. TIPONUŢ NORBERT

II. év

  1. BUJDOSÓ KITTY
  2. HAMPEL BOGLÁRKA
  3. KÁNTOR IZOLDA
  4. KEGYES KRISZTINA - TIMEA
  5. MATE HAJNALKA - RÁKHEL
  6. NAGY EMMA - ZSÓFIA - ALETTA
  7. SOCACI ELISABETA
  8. SZABÓ ZOLTAN - ATTILA
  9. SZANTO ERIKA
  10. SZEKELY ZSUZSA
  11. SZENTKIRÁLYI CSILLA
  12. TOTH NORBERT - SZABOLCS
  13. VARGA ALIZ
  14. ZSOLDOS ENIKŐ - ZSUZSA