UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2
Saptamana: 3
Saptamana: 4
Orarul general clase

UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Orarul general clase

Saptamana: 1



Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
I CHIMIE-GR1













Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223

Chimie generala - Lab
Varga Richard
L 102 ANO
Structura chimica - Curs
Lupan Alexandru
Sala 97
Structura chimica - Sem
Lupan Alexandru
L 53 STR


Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48
Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125
Chimie generala - Sem
Rat Ciprian
Sala 147

















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CHIMIE-GR2





Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu






Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223


Chimie generala - Lab
Nemes Gabriela
L 102 ANO



Structura chimica - Curs
Lupan Alexandru
Sala 97
Structura chimica - Sem
Lupan Alexandru
L 53 STR


Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48
Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125
Chimie generala - Sem
Rat Ciprian
Sala 147

















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB






Fizica generala - Sem
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 205






























Structura chimica - Sem
Lupan Alexandru
L 53 STR
Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125

















Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CHIMIE-GR3













Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Fizica generala - Sem
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 205
Fizica generala - Lab
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 244




Structura chimica - Curs
Lupan Alexandru
Sala 97




Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48
Structura chimica - Sem
Lupan Alexandru
L 53 STR
Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125
Chimie generala - Lab
Soran Albert
L 102 ANO














Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CHIMIE-LM

Matematici generale - Curs
Finta Zoltan
Sala 129
Fizica generala - Curs
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 208 AM
Fizica generala - Sem
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 205




Matematici generale - Sem
Finta Zoltan
Sala 129
Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 129
Chimie generala - Sem
Brem Balazs
Sala 129

Fizica generala - Lab
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 244




Psihologie educationala - Sem
Farkas Zsuzsanna
Sala 48
Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Psihologie educationala - Curs
Farkas Zsuzsanna
Fac. psihologie - Sala Kulcsar Tibor

Chimie generala - Lab
Brem Balazs
L 102 ANO
Structura chimica - Curs
Racz Csaba
Sala 27
Structura chimica - Sem
Racz Levente
Sala 129

























Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CISOPC-LM1

Matematici generale - Curs
Finta Zoltan
Sala 129
Fizica generala - Curs
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 208 AM






Matematici generale - Sem
Finta Zoltan
Sala 129
Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 129



Fizica generala - Lab
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 244


Grafica asistata de calculator - Curs
Nagy Csaba
Sala 48
Psihologie educationala - Sem
Farkas Zsuzsanna
Sala 48
Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Psihologie educationala - Curs
Farkas Zsuzsanna
Fac. psihologie - Sala Kulcsar Tibor


Grafica asistata de calculator - Lab
Nagy Csaba
L 133A
Chimie generala - Lab
Brem Balazs
L 102 ANO


























Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CISOPC-LM2

Matematici generale - Curs
Finta Zoltan
Sala 129
Fizica generala - Curs
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 208 AM






Matematici generale - Sem
Finta Zoltan
Sala 129
Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 129



Fizica generala - Lab
Sarkozi Zsuzsa
Cl. Centrala - Sala 244


Grafica asistata de calculator - Curs
Nagy Csaba
Sala 48
Psihologie educationala - Sem
Farkas Zsuzsanna
Sala 48
Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Psihologie educationala - Curs
Farkas Zsuzsanna
Fac. psihologie - Sala Kulcsar Tibor





Grafica asistata de calculator - Lab
Nagy Csaba
L 133B
Chimie generala - Lab
Brem Balazs
L 102 ANO























Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CISOPC Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223
Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125

Chimie generala - Lab
Septelean Raluca
L 102 ANO





Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB

Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu






Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD


Grafica asistata de calculator - Lab
Chelaru Daniela
L 133B


Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CISOPC+CATB Fizica generala - Lab
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 244
Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125
Grafica asistata de calculator - Lab
Simon Gabriela
L 133B







Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Chimie generala - Lab
Septelean Raluca
L 102 ANO






Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD


Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I CATB
Chimie generala - Lab
Margineanu Dragos
L 102 ANO
Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125








Fizica generala - Lab
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 244
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu

Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB



Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD


Chimie generala - Sem
Septelean Raluca
Sala 129
Grafica asistata de calculator - Lab
Simon Gabriela
L 133B
Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I ISAPM+SIMON

Grafica asistata de calculator - Lab
Simon Gabriela
L 133B
Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125










Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu

Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Chimie generala - Lab
Margineanu Dragos
L 103 ANO
Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD


Chimie generala - Sem
Septelean Raluca
Sala 129
Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223
Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I IIPCB



Fizica generala - Sem
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 5/II
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu





Grafica asistata de calculator - Lab
Chelaru Daniela
L 133B
Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB

Chimie generala - Lab
Margineanu Dragos
L 103 ANO



Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Sem
Varga Richard
Sala 132
Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223


Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48




Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I IIPCB+SIMON



Fizica generala - Sem
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 5/II
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu







Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Grafica asistata de calculator - Lab
Simon Gabriela
L 133B





Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Sem
Varga Richard
Sala 132
Fizica generala - Lab
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 244


Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48

Chimie generala - Lab
Mitea Raluca
L 102 ANO
Matematici generale - Sem
Blidar Corina
Sala 125















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I IB-GR1 Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125
Fizica generala - Lab
Baia Monica
Cl. Centrala - Sala 223








Chimie generala - Lab
Septelean Raluca
L 102 ANO
Grafica asistata de calculator - Lab
Chelaru Daniela
L 133B
Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB





Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Sem
Septelean Raluca
Sala 129
Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu


Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































I IB-GR2 Matematici generale - Sem
Serban Marcel
Sala 125
Fizica generala - Lab
Stiufiuc Gabriela
Cl. Centrala - Sala 244










Educatie fizica
Mosneag Horia
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu

Limba engleza
Zaharescu Dorina
L 38 LB
Grafica asistata de calculator - Lab
Chelaru Daniela
L 133B



Grafica asistata de calculator - Curs
Chelaru Daniela
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Sem
Septelean Raluca
Sala 129
Chimie generala - Lab
Soran Albert
L 102 ANO

Psihologie educationala - Curs
Stefan Catrinel
Sala 48


Matematici generale - Curs
Ilea Veronica
Amfiteatrul ISD
Chimie generala - Curs
Nemes Gabriela
Amfiteatrul ISD
Fizica generala - Curs
Stiufiuc Gabriela
Amfiteatrul ISD




Psihologie educationala - Sem
Stefan Catrinel
Sala 48





















Limba franceza
Macaria Iulia
L 38 LB



























































Limba germana
Petrehus Denisa
Str. Horea nr.7, cab.10


















































II CHIMIE-GR1
Chimie organica: functiuni simple - Lab
Bogdan Elena
L 215 ORG
Metode si tehnici de separare - Curs
Hosu Anamaria
Sala 48
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Pasca Roxana
L 218 TERM


Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN

Metode si tehnici de separare - Lab
Hosu Anamaria
L 222 ANA





Istoria chimiei (facultativ)
Silvestru Cristian
S 114
Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48
Chimie organica: functiuni simple - Curs
Grosu Ion
Sala 48
Chimia metalelor - Curs
Margineanu Dragos
Sala 48
Chimia metalelor - Lab
Septelean Raluca
L 103 ANO













































































II CHIMIE-GR2
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN
Metode si tehnici de separare - Curs
Hosu Anamaria
Sala 48
Metode si tehnici de separare - Lab
Hosu Anamaria
L 222 ANA


Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Chimie organica: functiuni simple - Lab
Bogdan Elena
L 215 ORG
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Pasca Roxana
L 218 TERM





Istoria chimiei (facultativ)
Silvestru Cristian
S 114
Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48
Chimie organica: functiuni simple - Curs
Grosu Ion
Sala 48
Chimia metalelor - Curs
Margineanu Dragos
Sala 48
Electrochimie - Lab
Nicoara Adrian
L 217 ELE













































































II CHIMIE-GR3



Metode si tehnici de separare - Curs
Hosu Anamaria
Sala 48





Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Pasca Roxana
L 218 TERM








Istoria chimiei (facultativ)
Silvestru Cristian
S 114
Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN




Chimie organica: functiuni simple - Curs
Grosu Ion
Sala 48
Chimia metalelor - Curs
Margineanu Dragos
Sala 48








Metode si tehnici de separare - Lab
Hosu Anamaria
L 222 ANA
Chimie organica: functiuni simple - Lab
Bogdan Elena
L 215 ORG



































































II CHIMIE-LM Chimia metalelor - Curs
Forizs Edit
Sala 48
Electrochimie - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48









Metode si tehnici de separare - Curs
Muntean Norbert
Sala 147
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Gombos Marta
Sala 132
Metode si tehnici de separare - Lab
Sogor Csilla
L 106 AI



Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Racz Levente
L 216 CIN
Chimie organica: functiuni simple - Curs
Bodis Eugen
Sala 88






Chimie organica: functiuni simple - Lab
Gal Emese
L 215 ORG
Cinetica chimica - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Foris-Ferenczi Rita
Cl. Centrala - Sala 6/II


Electrochimie - Lab
Szoke Arpad
L 217 ELE


































































































































II CISOPC-LM1

Electrochimie - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Nagy Csaba
L 133A










Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Gombos Marta
Sala 132

Chimie organica - Curs
Bodis Eugen
Sala 88
Teoria sistemelor - Curs
Nagy Csaba
Sala 88




Chimie organica - Lab
Varhelyi Csaba
L 215 ORG
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Nagy Csaba
L 133A


Teoria sistemelor - Sem
Nagy Csaba
L 133A
Chimie organica - Sem
Varhelyi Csaba
Sala 129
Cinetica chimica - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Foris-Ferenczi Rita
Cl. Centrala - Sala 6/II





Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Racz Levente
L 216 CIN


































































II CISOPC-LM2

Electrochimie - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Nagy Csaba
L 133A

Chimie organica - Lab
Gal Emese
L 215 ORG






Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Gombos Marta
Sala 132

Chimie organica - Curs
Bodis Eugen
Sala 88
Teoria sistemelor - Curs
Nagy Csaba
Sala 88




Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Nagy Csaba
L 133A
Electrochimie - Lab
Szoke Arpad
L 217 ELE

Teoria sistemelor - Sem
Nagy Csaba
L 133A
Chimie organica - Sem
Varhelyi Csaba
Sala 129
Cinetica chimica - Curs
Szabo Gabriella
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Foris-Ferenczi Rita
Cl. Centrala - Sala 6/II











































































II CISOPC-GR1
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97



Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A
Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97










Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD



Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN







Chimie organica - Lab
Terec Anamaria
L 149 ORG






































































































































II CISOPC-GR2
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97



Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A
Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97










Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48

Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Sabou Dana
L 218 TERM


Electrochimie - Lab
Nicoara Adrian
L 217 ELE






































































































































II CATB
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A



Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97




Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN




Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48







Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Pasca Roxana
L 218 TERM
Teoria sistemelor - Sem
Gherman Maria
Sala 129






































































































































II CATB+IB
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A



Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97




Electrochimie - Lab
Cotolan Nicoleta
L 217 ELE


Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48








Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN
Teoria sistemelor - Sem
Gherman Maria
Sala 129






































































































































II IB-GR1
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN



Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97
Chimie organica - Lab
Moldovan Bianca
L 149 ORG




Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD




Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48








Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48





Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A



































































II IB-GR2
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97



Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN
Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97
Electrochimie - Lab
Nicoara Adrian
L 217 ELE






Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD




Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48
Chimie organica - Lab
Bogdan Elena
L 149 ORG


Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Sabou Dana
L 218 TERM



































































II IIPCB
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97

Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Cormos Ana-Maria
L 134


Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97

Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN







Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
Mocanu Aurora
L 218 TERM

Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48
Electrochimie - Lab
Fort Ioana
L 217 ELE




Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48











































































II IIPCB+SIMON
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97

Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Cormos Ana-Maria
L 134


Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97


Chimie organica - Lab
Sacalis Carmen
L 215 ORG


Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD




Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48








Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48



Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN










































Teoria sistemelor - Sem
Gherman Maria
Sala 129

















Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A



































































II ISAPM
Chimie organica - Curs
Darabantu Mircea
Sala 97
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
Cormos Ana-Maria
Sala 97


Electrochimie - Lab
Cotolan Nicoleta
L 217 ELE
Cinetica chimica - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 97
Teoria sistemelor - Curs
Cristea Mircea
Sala 97










Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
Mocanu Aurora
Amfiteatrul ISD
Electrochimie - Curs
Muresan Liana
Amfiteatrul ISD


Teoria sistemelor - Sem
Gherman Maria
Sala 129
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
Stan Cornelia
Sala 48






Cinetica chimica - Lab (28 ore)
Sabou Dana
L 216 CIN
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
Oltean Alexandra
Sala 48


Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
Bizo Liliana
L 133A



































































































































III CHIMIE-GR1

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Tehnologie chimica - Curs
Indolean Cerasella
Sala 132






Chimie anorganica teoretica - C+S
Nemes Gabriela
Sala 132
Tratarea si epurarea apelor - Curs
Burca Silvia
Sala 97
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Compusi organometalici in sinteza organica - Curs
Hadade Niculina
Sala 125








Compusi organometalici in sinteza organica - Lab
Diac Andreea
L 142 ORG






Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48










Biocataliza - Lab
Spelmezan Cristina
L 225 CAL


























III CHIMIE-GR2

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Tehnologie chimica - Curs
Indolean Cerasella
Sala 132






Chimie anorganica teoretica - C+S
Nemes Gabriela
Sala 132
Tratarea si epurarea apelor - Curs
Burca Silvia
Sala 97
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Compusi organometalici in sinteza organica - Curs
Hadade Niculina
Sala 125
Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
Nemes Gabriela
L 103 ANO




Tehnologie chimica - Lab
Cotet Cosmin
L 210 TCG
Tratarea si epurarea apelor - Lab
Burca Silvia
L 210 TCG


Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III CHIMIE-LM







Practica pedagogica simulata
Sogor Csilla
L 112 ANA


Tehnologie chimica - Curs
Majdik Cornelia
Sala 27
Metode de acoperire a suprafetelor - Curs
Szabo Gabriella
Sala 27
Analiza structurala - Sem (modular)
Gal Emese
Sala 27


Instruire asistata de calculator - Curs
Fozo Attila
Cl. Centrala - Sala 2/1

Chimie anorganica teoretica - C+S
Kun Attila
L 133B
Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
Kun Attila
L 103 ANO






Compusi organometalici in sinteza organica - Curs
Lovasz Tamas
Sala 132
Cataliza si biocataliza - Curs
Paizs Csaba
Sala 97
Analiza structurala - Curs (modular)
Bodis Eugen/ Lovasz Tamas
Sala 97


Cataliza si biocataliza - Lab
Varga Andrea
L 225 CAL
Compusi organometalici in sinteza organica - Lab
Gal Emese
L 142 ORG





































































III CISOPC-LM1 Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Barabas Reka
Sala 88




Tehnologie chimica organica - Sem
Molnar Eva
L 130 TCO

Practica pedagogica simulata
Sogor Csilla
L 112 ANA

CAD - Curs (modular)
Katona Gabriel/ Nagy Csaba
L 133A
CAD - Lab (modular)
Katona Gabriel/ Nagy Csaba
L 133A



Instruire asistata de calculator - Curs
Fozo Attila
Cl. Centrala - Sala 2/1
Petrochimie - Lab
Brem Balazs
L 210 TCG
Chimie organometalica si aplicatii - Curs
Lovasz Tamas
Sala 48
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Barabas Reka
L 208 FTUI




Petrochimie - Curs
Varhelyi Csaba
Sala 97
Cataliza si biocataliza - Curs
Paizs Csaba
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Barabas Reka
Sala 129








Tehnologie chimica organica - Curs
Majdik Cornelia
Sala 132
Cataliza si biocataliza - Lab
Varga Andrea
L 225 CAL

































































III CISOPC-LM2 Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Barabas Reka
Sala 88
Tehnologie chimica organica - Lab
Molnar Eva
L 130 TCO
Tehnologie chimica organica - Sem
Molnar Eva
L 130 TCO

Practica pedagogica simulata
Sogor Csilla
L 112 ANA

CAD - Curs (modular)
Katona Gabriel/ Nagy Csaba
L 133A
CAD - Lab (modular)
Katona Gabriel/ Nagy Csaba
L 133A



Instruire asistata de calculator - Curs
Fozo Attila
Cl. Centrala - Sala 2/1
Chimie organometalica si aplicatii - Lab
Gal Emese
L 142 ORG
Chimie organometalica si aplicatii - Curs
Lovasz Tamas
Sala 48






Petrochimie - Curs
Varhelyi Csaba
Sala 97
Cataliza si biocataliza - Curs
Paizs Csaba
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Barabas Reka
Sala 129








Tehnologie chimica organica - Curs
Majdik Cornelia
Sala 132





































































III CISOPC



Petrochimie - Curs
Burca Silvia
Sala 147
Petrochimie - Lab
Burca Silvia
L 210 TCG






CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Miclaus Adina
Sala 147
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97








Chimie organometalica si aplicatii - Curs
Silaghi-Dumitrescu Luminita
Sala 147
Tehnologie chimica organica - Curs
Miclaus Vasile
Sala 147
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI




CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 134

Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III CATB-GR1

Chimia materialelor de uz alimentar - Curs
Gaina Luiza
Sala 147
Chimia materialelor de uz alimentar - Lab
Moldovan Bianca
L 142 ORG




Biochimie - Curs
Irimie Florin
Sala 48

CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132





CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97






Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI
Biotehnologii in industria alimentara - Curs
Tosa Monica
Sala 88








Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48




























Biocataliza - Lab
Jipa Monica
L 225 CAL








III CATB-GR2

Chimia materialelor de uz alimentar - Curs
Gaina Luiza
Sala 147
Biochimie - Lab
Tork Diana
L 6 BIO




Biochimie - Curs
Irimie Florin
Sala 48

CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132
Biotehnologii in industria alimentara - Lab
Tork Diana
L 225 CAL



CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97






Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI
Biotehnologii in industria alimentara - Curs
Tosa Monica
Sala 88








Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48




























Biocataliza - Lab
Jipa Monica
L 225 CAL








III IB-GR1
CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A


Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Curs
Paizs Csaba
Sala 97
Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Lab
Spelmezan Cristina
L 225 CAL
Biochimie - Curs
Irimie Florin
Sala 48

CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Sem
Bartha-Vari Hajnal
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97
Microbiologie - Curs
Munteanu Vasile
Fac. biologie - Sala Emil Pop
Microbiologie - Lab
Munteanu Vasile
Cl. Centrala - lab microbiologie


Biochimie - Lab
Filip Alina
L 6 BIO
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI






Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III IB-GR2



Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI
Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Curs
Paizs Csaba
Sala 97




Biochimie - Curs
Irimie Florin
Sala 48

CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Sem
Bartha-Vari Hajnal
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97
Microbiologie - Curs
Munteanu Vasile
Fac. biologie - Sala Emil Pop








CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A





Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III IIPCB-GR1



CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 134

Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI



Modelarea si simularea proceselor chimice - Lab
Cormos Ana-Maria
L 134
CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132




Limbaje evoluate de programare - Curs
Imre-Lucaci Arpad
L 134
Limbaje evoluate de programare - Lab
Imre-Lucaci Arpad
L 134
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Miclaus Adina
Sala 129





Modelarea si simularea proceselor chimice - Curs
Cormos Ana-Maria
L 134
Interfete hard/soft - Curs
Dorneanu Sorin
L 134
Interfete hard/soft - Lab
Dorneanu Sorin
L 134




Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129

Biocataliza - Lab
Podea Paula
L 225 CAL














Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III IIPCB-GR2



CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 134






Modelarea si simularea proceselor chimice - Lab
Cormos Ana-Maria
L 134
CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI


Limbaje evoluate de programare - Curs
Imre-Lucaci Arpad
L 134
Limbaje evoluate de programare - Lab
Imre-Lucaci Arpad
L 134
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Miclaus Adina
Sala 129





Modelarea si simularea proceselor chimice - Curs
Cormos Ana-Maria
L 134
Interfete hard/soft - Curs
Dorneanu Sorin
L 134
Interfete hard/soft - Lab
Dorneanu Sorin
L 134




Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129

Biocataliza - Lab
Podea Paula
L 225 CAL














Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III ISAPM
CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A
Tehnologia pigmentilor anorganici - Curs
Venter Monica
Sala 129
Tehnologia pigmentilor anorganici - Lab
Venter Monica
L 204 ANO




Tehnologia produsilor anorganici de baza - Curs
Silvestru Anca
Sala 88
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI
CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132






Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
Miclaus Adina
Sala 147
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97






Chimia oxizilor si aplicatii industriale - Curs
Soran Albert
Sala 147
Tehnologia produsilor anorganici de baza - Proiect
Silvestru Anca
L 204 ANO
Tehnologia produsilor anorganici de baza - Lab (28 ore)
Silvestru Anca
L 204 ANO






Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































III SIMON
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Curs
Miclaus Adina
L 14
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Sem
Miclaus Adina
L 14
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Lab
Miclaus Adina
L 14








Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
Fogarasi Szabolcs
L 208 FTUI
CAD - Curs
Petrescu Letitia
Sala 48
Cataliza - Curs (modular)
Indolean Cerasella/ Rat Ciprian
Sala 132




Ingineria sistemelor oxidice - Curs
Goga Firuta
Sala 27
Ingineria sistemelor oxidice - Lab
Goga Firuta
L 14
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
Miclaus Adina
Sala 97






Nanomateriale - Curs
Goga Firuta
Sala 27
Nanomateriale - Lab
Goga Firuta
L 14
CAD - Lab
Petrescu Letitia
L 133A





Cataliza - Lab (modular)
Cotet Cosmin
L 130 TCO
Instruire asistata de calculator - Curs
Timofte Roxana
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129
Practica pedagogica simulata
Timofte Roxana
Sala 129



















Biocataliza - Curs
Podea Paula
Sala 48








































IV CISOPC-LM1
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Curs
Varhelyi Csaba
Sala 132
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
Szoke Arpad
L 217 ELE






Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Lab
Podea Paula
L 6 BIO
Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Barabas Reka
Sala 88






Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
Barabas Reka
L 208 FTUI
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Szabo Laszlo
L 55 AUT






Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Curs
Podea Paula
Sala 132
Analiza structurala - Curs (modular)
Bodis Eugen/ Lovasz Tamas
Sala 97
Analiza struct - Sem
Gal Emese
Sala 125













































































IV CISOPC-LM2
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Curs
Varhelyi Csaba
Sala 132
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Lab
Varhelyi Csaba
L 149 ORG








Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Barabas Reka
Sala 88

Automatizarea proceselor chimice - Lab
Szabo Laszlo
L 55 AUT



Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
Szoke Arpad
L 217 ELE








Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Curs
Podea Paula
Sala 132
Analiza structurala - Curs (modular)
Bodis Eugen/ Lovasz Tamas
Sala 97
Analiza struct - Sem
Gal Emese
Sala 125













































































IV CISOPC

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Varhelyi Melinda
L 55 AUT
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
Dragan Simion
Sala 88


Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
Marincas Alexandru
L 208 FTUI
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
Cotolan Nicoleta
L 217 ELE
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Curs
Gaina Luiza
Sala 147






Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Lab
Podea Paula
L 6 BIO




Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Curs
Podea Paula
Sala 132
Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 132















































































IV CATB

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88
Analiza structurala - Sem (modular)
Rat Ciprian/ Terec Anamaria
Sala 125






Aditivi de uz alimentar - Curs
Moldovan Bianca
Sala 88
Tratarea si epurarea apelor - Curs
Burca Silvia
Sala 97

Tratarea si epurarea apelor - Lab
Burca Silvia
L 210 TCG


Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Aditivi de uz alimentar - Sem
Moldovan Bianca
Sala 132
Aditivi de uz alimentar - Lab
Moldovan Bianca
L 142 ORG


Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
Dragan Simion
Sala 27
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Varhelyi Melinda
L 55 AUT















































































IV IB-GR1

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
Cotolan Nicoleta
L 217 ELE
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Szabo Laszlo
L 55 AUT


Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Aditivi de uz alimentar - Curs
Moldovan Bianca
Sala 88









Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Aditivi de uz alimentar - Sem
Moldovan Bianca
Sala 132






Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Biotehnologii in industria alimentara - Curs
Tosa Monica
Sala 88
Biotehnologii in industria alimentara - Proiect
Bartha-Vari Hajnal
L 225 CAL






Biologie celulara si genetica moleculara - Curs
Banciu Horia
Fac. biologie - Sala Nova
Biologie celulara si genetica moleculara - S+L
Banciu Horia
Fac. biologie - Sala citologie






















Biotehnologii in industria alimentara - Lab
Tork Diana
L 225 CAL












































IV IB-GR2

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
Marincas Alexandru
L 208 FTUI




Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Aditivi de uz alimentar - Curs
Moldovan Bianca
Sala 88
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Szabo Laszlo
L 55 AUT







Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Aditivi de uz alimentar - Sem
Moldovan Bianca
Sala 132






Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Biotehnologii in industria alimentara - Curs
Tosa Monica
Sala 88
Biotehnologii in industria alimentara - Proiect
Bartha-Vari Hajnal
L 225 CAL
Biotehnologii in industria alimentara - Lab
Tork Diana
L 225 CAL




Biologie celulara si genetica moleculara - Curs
Banciu Horia
Fac. biologie - Sala Nova
Biologie celulara si genetica moleculara - S+L
Banciu Horia
Fac. biologie - Sala citologie




































































IV IIPCB

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88








Automatizarea proceselor chimice - Lab
Szabo Laszlo
L 55 AUT
Ingineria reactiilor chimice - Curs
Cormos Calin
L 134
Ingineria reactiilor chimice - S+L
Cormos Calin
L 134




Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Stiinta materialelor oxidice - Curs
Bizo Liliana
Sala 27
Stiinta materialelor oxidice - Lab
Bizo Liliana
L 14




Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
Dragan Simion
Sala 125















































































IV ISAPM Materiale anorganice - Curs
Venter Monica
Sala 129
Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88







Materiale anorganice - Lab
Venter Monica
L 204 ANO
Tratarea si epurarea apelor - Curs
Burca Silvia
Sala 97
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Varhelyi Melinda
L 55 AUT





Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Tratarea si epurarea apelor - Lab
Burca Silvia
L 210 TCG




Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
Marincas Alexandru
L 208 FTUI
Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 132















































































IV SIMON

Analiza structurala - Curs (modular)
Cristea Castelia/ Rat Ciprian
Sala 88
Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
Muresan Liana
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
Dragan Simion
Sala 88




Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
Cotolan Nicoleta
L 217 ELE
Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Curs
Gorea Maria
Sala 125
Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Lab
Gorea Maria
L 10 CER
Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Sem
Gorea Maria
L 10 CER






Automatizarea proceselor chimice - Curs
Cristea Mircea
Sala 88
Stiinta materialelor oxidice - Curs
Bizo Liliana
Sala 27






Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
Dragan Simion
Sala 88
Analiza structurala - Sem (modular)
Terec Anamaria/ Rat Ciprian
Sala 125
Stiinta materialelor oxidice - Lab
Bizo Liliana
L 10 CER
Automatizarea proceselor chimice - Lab
Varhelyi Melinda
L 55 AUT













































































Ing
























































































































I Biologie







































Chimie generala - Curs (modular)
Varga Richard
Fac. biologie - Amfiteatru zoologie


























































































































Chimie generala - Lab
Margineanu Dragos
L 98 ANO
















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































I Biologie-magh













































Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 97






































































































































I EPM-germ
























































































































II Biotehnologii























Biotehnologia allimentelor - Lab
Lacatus Mihai
L 225 CAL




















Biotehnologia alimentelor - Curs
Tosa Monica
Fac. biologie - Sala AFA




































































































































III Biotehnologii





























Bioreactoare - Curs
Irimie Florin
Fac. biologie - Sala AFA
Bioreactoare - Sem
Lacatus Mihai
Fac. biologie - Sala AFA










Procese de transfer
Misca Radu
Sala 125









































































IV Biotehnologii
























































































































I Fizica





































Chimie generala - Curs
Varga Richard
Cl. Centrala - Sala 208 AM








































































































































































































































































I Fizica-magh













































Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 97









































































I Ing geologica







































Chimie generala - Curs (modular)
Varga Richard
Fac. biologie - Amfiteatru zoologie












































































































































I Ing geologica-magh













































Chimie generala - Curs
Kun Attila
Sala 97









































































III Mediu-magh
























































































































Master I CA






Chimie analitica avansata - Curs (modular)
Ponta Michaela/ Cimpoiu Claudia
Sala 48









Biochimie avansata - Curs
Irimie Florin
Sala 97
Chimie organica avansata - Curs
Terec Anamaria
Sala 147






Chimie anorganica avansata - Lab
Silvestru Anca
S 114
Chimie anorganica avansata - Curs
Silvestru Anca
Sala 88
Chimie analitica avansata - Lab (14 ore)
Mot Augustin
L 222 ANA








Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Csavdari Alexandra/ Muresan Liana/ Mocanu Aurora
Sala 27
Chimie fizica avansata - Lab (modular)
Csavdari Alexandra/ Muresan Liana/ Mocanu Aurora
Sala 27









































































Master I CCL






Chimie analitica avansata - Curs (modular)
Ponta Michaela/ Cimpoiu Claudia
Sala 48
Biochimie clinica - Curs
Bencze Csaba
Sala 132







Biochimie clinica - Lab
Bencze Csaba
L 225 CAL
Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Curs
Ponta Michaela
Sala 97
Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Sem
Ponta Michaela
Sala 97









Compusi organici in sisteme biologice - Lab (14 ore)
Hadade Niculina
L 149 ORG






Compusi organici in sisteme biologice - Curs
Hadade Niculina
Sala 97
Medicina moleculara si celulara - Curs
Lupan Alexandru
Sala 97















































Chimie analitica avansata - Lab (14 ore)
Mot Augustin
L 222 ANA










Medicina moleculara si celulara - Lab
Lupan Alexandru
L 53 STR












Master I ICAP







Materiale inteligente cu aplicatii biomedicale - Curs
Turdean Graziella
L 45 ELTR




















Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Csavdari Alexandra/ Muresan Liana/ Nicoara Adrian
Sala 125










Reologia sistemelor disperse - Curs
Miclaus Adina
Sala 27
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Curs
Cristea Mircea
L 134
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Lab
Cristea Mircea
L 134






Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Dorneanu Sorin
L 134
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Lab
Dorneanu Sorin
L 134































































Master I IMPM







Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Curs
Frentiu Tiberiu
Sala 97
Chimie supramoleculara avansata - Lab
Pop Alexandra
L 103 ANO



















Chimie supramoleculara avansata - Curs
Silvestru Cristian
S 114
Ingineria proceselor eterogene - C+S
Dragan Simion
Sala 88









Sinteze electrochimice de materiale - C+S
Ilea Petru
L 55 AUT



Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Curs
Mocanu Aurora
Sala 27
Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Lab
Mocanu Aurora
Sala 27
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Dorneanu Sorin
L 134

































































Master I IPOB







Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Curs
Frentiu Tiberiu
Sala 97








Biochimie avansata - Curs
Irimie Florin
Sala 97
Chimie organica avansata - Curs
Terec Anamaria
Sala 147
Enzimologie avansata - Sem
Bencze Csaba
Sala 147






Enzimologie avansata - Curs
Bencze Csaba
Sala 132
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Dorneanu Sorin
L 134
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Lab
Dorneanu Sorin
L 134







Biotransformari selective - Curs
Irimie Florin
Sala 147
Reologia sistemelor disperse - Curs
Miclaus Adina
Sala 147
Reologia sistemelor disperse - Sem
Miclaus Adina
L 14









































































Master I TMSC-LM

















Ch fizica avansata - Curs
Szabo Gabriella
L 44 ING
Ch fizica avansata - Curs
Szabo Gabriella
Sala 129
Biochimie avansata - Curs
Paizs Csaba
Sala 129
Biochimie avansata - Lab
Paizs Csaba
Sala 129





Ch fizica avansata - Lab
Muntean Norbert
L 216 CIN
Ch analitica avansata - Curs
Darvasi Eugen
Sala 97








Chimie anorganica avansata - Curs
Forizs Edit
Sala 88
Chimie organica avansata - Curs
Bodis Eugen
Sala 88
Chimie organica avansata - Lab
Bodis Eugen
Sala 129











































































Master I CINB-LM







Nanomateriale biocompatibile - Lab
Barabas Reka
L 106 AI








Nanomateriale biocompatibile - Curs
Barabas Reka
Sala 27








Chimie coloidala avansata - Curs
Szabo Gabriella
Sala 27
Biotehnologii - Curs
Paizs Csaba
Sala 27
Chimie coloidala avansata - Lab
Racz Csaba
L 218 TERM









Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Curs
Lakatos Jozsef
L 133A
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Lab
Lakatos Jozsef
L 133A






Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Darvasi Eugen
L 113 ANA

































































Master II CA
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Timofte Roxana
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Timofte Roxana
Sala 27


Sinteze asimetrice mediate de compusi organometalici - Curs
Silaghi-Dumitrescu Luminita
Sala 147










Materiale inteligente cu aplicatii biomedicale - Curs
Muresan Liana
L 45 ELTR
Modelare si design molecular - Curs
Kun Attila
L 133A
Modelare si design molecular - Lab (modular)
Uta Matei
L 133A








Chimie supramoleculara avansata - Curs
Silvestru Cristian
S 114
Stereochimia compusilor organici - Curs
Grosu Ion
Sala 147
Stereochimia compusilor organici - Sem
Bogdan Elena
Sala 147

Practica pedagogica observativa
Timofte Roxana




Analiza retrosintetica - C+S
Cristea Castelia
Sala 88
Analiza retrosintetica - C+S
Cristea Castelia
Sala 88




Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Curs
Mocanu Aurora
Sala 27
Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Lab
Mocanu Aurora
Sala 27



































































Master II CCL
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Timofte Roxana
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Timofte Roxana
Sala 27




Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Curs
Frentiu Tiberiu
Sala 97
Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Sem
Frentiu Tiberiu
L 17 MED








Senzori si biosenzori electrochimici - Curs
Turdean Graziella
L 45 ELTR
Biomateriale nanostructurate
Mocanu Aurora
L 218 TERM








Metode de prelevare si prelucrare a probelor - Curs
Cobzac Simona
Sala 97
Metode de analiza si controlul produselor farmaceutice - Curs
Cobzac Simona
Sala 97

Practica pedagogica observativa
Timofte Roxana


Biomateriale nanostructurate
Mocanu Aurora
Sala 132
Senzori si biosenzori electrochimici - Lab
Turdean Graziella
L 219

























































Metode de analiza si controlul produselor farmaceutice - Lab (14 ore)
Cobzac Simona
L 222 ANA












Master II ICAP
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Timofte Roxana
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Timofte Roxana
Sala 27

















Proiectarea reactoarelor electrochimice - C+S
Nicoara Adrian
Sala 125




Integrarea termica si tehnologia Pinch - C+S
Cormos Calin
L 134

Evaluarea factorilor de risc - Lab
Csavdari Alexandra
Sala 125
Evaluarea factorilor de risc - Curs
Csavdari Alexandra
Sala 125

Practica pedagogica observativa
Timofte Roxana



Materiale ceramice liante si vitroase - Curs (modular)
Bizo Liliana
L 133B
Managementul calitatii si al proiectelor
Crisan Emil
L 133B
Managementul calitatii si al proiectelor
Crisan Emil
L 133B









































































Master II IMPM
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Timofte Roxana
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Timofte Roxana
Sala 27




Nanomateriale oxidice si aplicatiile lor - Curs
Goga Firuta
L 14
Nanomateriale oxidice si aplicatiile lor - Lab
Goga Firuta/ Gorea Maria
L 14







Materiale inteligente cu aplicatii biomedicale - Curs
Muresan Liana
L 45 ELTR

Precursori organici si organometalici - Curs (modular)
Venter Monica/ Gaina Luiza
Sala 48
Precursori organici si organometalici - Lab (14 ore)
Venter Monica/ Gaina Luiza
Sala 48








Monitorizarea mediului prin metode analitice moderne - Curs
Frentiu Tiberiu
Sala 132
Monitorizarea mediului prin metode analitice moderne - Lab
Frentiu Tiberiu
L 17 MED

Practica pedagogica observativa
Timofte Roxana


Materiale ceramice liante si vitroase - Curs (modular)
Gorea Maria/ Goga Firuta
L 14
Materiale ceramice liante si vitroase - Lab (14 ore modular)
Goga Firuta
L 10 CER









































































Master II IPOB
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Timofte Roxana
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Timofte Roxana
Sala 27


Biotransformari aplicate in industrie - Curs
Tosa Monica
Sala 27
Strategii ecologice de sinteza organica si organometalica - Lab
Gaina Luiza
L 142 ORG









Precursori organici si organometalici - Curs (modular)
Venter Monica/ Gaina Luiza
Sala 48
Precursori organici si organometalici - Lab (14 ore)
Venter Monica/ Gaina Luiza
Sala 48







Strategii ecologice de sinteza organica si organometalica - Curs
Gaina Luiza
Sala 147
Stereochimia compusilor organici - Curs
Grosu Ion
Sala 147
Stereochimia compusilor organici - Sem
Bogdan Elena
Sala 147

Practica pedagogica observativa
Timofte Roxana


Biotransformari selective - Curs
Irimie Florin
Sala 147
Analiza retrosintetica - C+S
Cristea Castelia
Sala 88
Analiza retrosintetica - C+S
Cristea Castelia
Sala 88










































































Master II TMSC-LM
















Analiza retrosintetica - C+S
Lovasz Tamas
Sala 125
Nanomateriale biocompatibile - Curs
Barabas Reka
Sala 27







Practica pedagogica observativa
Sogor Csilla
L 112 ANA

Elemente de modelare moleculara
Kun Attila
L 133B
Elemente de modelare moleculara
Kun Attila
L 133A








Nanomateriale biocompatibile - Lab
Barabas Reka
L 106 AI
Metode cromatografice - Curs
Muntean Norbert
L 113 ANA

Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Curs
Forizs Edit
Sala 48
Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Lab
Forizs Edit
Sala 48





































































Master I STIINTE
























































































































Master I STIINTE-LM
























































































































Master II STIINTE
























































































































Master II STIINTE-LM
























































































































Scoala Doctorala




















































SEMINAR
Tomoaia-Cotisel Maria
Sala 48


































































AUDIENTI
























































































































LICENTA





Practica pedagogica observativa
DPDA1
L 113 ANA







































Instruire asistata de calculator - Sem
Timofte Roxana
Sala 129




Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
Nemes Gabriela
L 133A





























































MASTER


















Modelare si design molecular - Curs
REZERVAT
L 133A









Practica pedagogica simulata
DPDA1
L 113 ANA
Chimie anorganica avansata - Curs
Silvestru Anca
Sala 88
























































































DOCTORAT















































SUSTINERI TEZE
Conducatori doctorat
Sala 97

































































ALTE FACULTATI

CURSURI
Cotoc Alexandra
L 38 LB
CURSURI
Macaria Iulia
L 38 LB
CURSURI
Culea Monica
Sala 27




















CURSURI
FB
L 38 LB




CURSURI
Teglas Camelia
L 38 LB
CURSURI
FB
L 38 LB
CURSURI
Cotoc Alexandra
L 38 LB
CONSULTATII
Cotoc Alexandra
L 38 LB


CURSURI
DPDA1
Sala 88





























































CERC STUDENTESC
























































































































CONDUCEREA FACULTATII



REZERVAT
Nemes Gabriela/ Maicaneanu Andrada/ Barabas Reka/ Silvestru Cristian/ Turdean Graziella/ Szabo Gabriella
Decanat

















































































































CONSILIUL FACULTATII









































SEDINTA CONSILIU
Nemes Gabriela/ Maicaneanu Andrada/ Barabas Reka/ Silvestru Cristian/ Turdean Graziella/ Szabo Gabriella/ Frentiu Tiberiu/ Cimpoiu Claudia/ Silvestru Anca/ Cristea Castelia/ David Luminita/ Gaina Luiza/ Cristea Mircea/ Cormos Calin/ Dragan Simion/ Muresan Liana/ Csavdari Alexandra/ Miclaus Vasile/ Paizs Csaba/ Lovasz Tamas
Decanat













































































CONVERSIE PROFESIONALA
























































































































CURSURI POSTUNIVERSITARE
























































































































DPDA
























































































































REZERVAT





Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
REZERVAT
L 133B




















Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR




Interfete hard/soft - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR




Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
REZERVAT
L 133B
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR































































Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2017-11-07 13:17:36
http://www.aScTimeTables.com