UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2

Sala de clasa: Sala 97

Ziua: 123456789101112
08:00 - 09:0009:00 - 10:0010:00 - 11:0011:00 - 12:0012:00 - 13:0013:00 - 14:0014:00 - 15:0015:00 - 16:0016:00 - 17:0017:00 - 18:0018:00 - 19:0019:00 - 20:00
Luni   Chimie organica - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB

Darabantu Mircea
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB

Cormos Ana-Maria
Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2

Paizs Csaba
Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Curs
Master I IPOB, Master I IMPM, Master II CCL

Frentiu Tiberiu
   
Marti Cinetica chimica - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2

Csavdari Alexandra
Teoria sistemelor - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB

Cristea Mircea
Tratarea si epurarea apelor - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV CATB, IV ISAPM

Burca Silvia
Biochimie avansata - Curs
Master I CA, Master I IPOB

Irimie Florin
Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Curs
Master I CCL
Clasa intreaga
Ponta Michaela
Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Sem
Master I CCL
Clasa intreaga
Ponta Michaela
 
Miercuri Structura chimica - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3

Lupan Alexandru
Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Sem
III IB-GR1, III IB-GR2

Bartha-Vari Hajnal
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON

Miclaus Adina
Ch analitica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Clasa intreaga
Darvasi Eugen
Metode de prelevare si prelucrare a probelor - Curs
Master II CCL
Clasa intreaga
Cobzac Simona
Metode de analiza si controlul produselor farmaceutice - Curs
Master II CCL
Clasa intreaga
Cobzac Simona
Joi Petrochimie - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2

Varhelyi Csaba
Cataliza si biocataliza - Curs
III CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2

Paizs Csaba
Analiza structurala - Curs (modular)
III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2

Bodis Eugen/ Lovasz Tamas
Compusi organici in sisteme biologice - Curs
Master I CCL
Clasa intreaga
Hadade Niculina
Medicina moleculara si celulara - Curs
Master I CCL
Clasa intreaga
Lupan Alexandru
Chimie generala - Curs
I Biologie-magh, I Fizica-magh, I Ing geologica-magh

Kun Attila
Vineri SUSTINERI TEZE
DOCTORAT
Clasa intreaga
Conducatori doctorat
       

Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2017-11-07 13:17:35
http://www.aScTimeTables.com