UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2
Saptamana: 3
Saptamana: 4
Orarul general profesori

UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Orarul general profesori

Saptamana: 1



Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Agachi Serban



























































Anghel Calin



























































Avram Alexandra



























































Baia Monica Fizica generala - Lab
I CISOPC
Cl. Centrala - Sala 223
Fizica generala - Lab
I IB-GR1
Cl. Centrala - Sala 223










Fizica generala - Lab
I CHIMIE-GR2
Cl. Centrala - Sala 223


Fizica generala - Lab
I CHIMIE-GR1
Cl. Centrala - Sala 223








Fizica generala - Lab
I IIPCB
Cl. Centrala - Sala 223
Fizica generala - Lab
I ISAPM+SIMON
Cl. Centrala - Sala 223




























Banciu Horia















































Biologie celulara si genetica moleculara - Curs
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Fac. biologie - Sala Nova
Biologie celulara si genetica moleculara - S+L
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Fac. biologie - Sala citologie







Barabas Reka Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 88


REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat
Nanomateriale biocompatibile - Lab
Master I CINB-LM
L 106 AI




Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 88

Nanomateriale biocompatibile - Curs
Master I CINB-LM, Master II TMSC-LM
Sala 27






Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
IV CISOPC-LM1
L 208 FTUI
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III CISOPC-LM1
L 208 FTUI








Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 129
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Nanomateriale biocompatibile - Lab
Master II TMSC-LM
L 106 AI














Bartha-Vari Hajnal

























Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Sem
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 97












Biotehnologii in industria alimentara - Proiect
IV IB-GR1, IV IB-GR2
L 225 CAL


















Bencze Csaba








Biochimie clinica - Curs
Master I CCL
Sala 132







Biochimie clinica - Lab
Master I CCL
L 225 CAL


Enzimologie avansata - Sem
Master I IPOB
Sala 147






Enzimologie avansata - Curs
Master I IPOB
Sala 132




























Birta-Szekely Noemi



























































Bischin Cristina



























































Bizo Liliana





Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II CATB, II CATB+IB
L 133A
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II CISOPC-GR2, II CISOPC-GR1
L 133A
















Stiinta materialelor oxidice - Curs
IV SIMON, IV IIPCB
Sala 27
Stiinta materialelor oxidice - Lab
IV IIPCB
L 14








Stiinta materialelor oxidice - Lab
IV SIMON
L 10 CER

Materiale ceramice liante si vitroase - Curs (modular)
Master II ICAP
L 133B



Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II IB-GR2, II ISAPM
L 133A
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II IB-GR1, II IIPCB+SIMON
L 133A






Blidar Corina















































Matematici generale - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2
Sala 125
Matematici generale - Sem
I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 125
Matematici generale - Sem
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Sala 125






Bodis Eugen


















Chimie organica - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 88






Chimie organica: functiuni simple - Curs
II CHIMIE-LM
Sala 88










Analiza structurala - Curs (modular)
III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 97
Chimie organica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 88
Chimie organica avansata - Lab
Master I TMSC-LM
Sala 129














Bogdan Elena
Chimie organica: functiuni simple - Lab
II CHIMIE-GR1
L 215 ORG










Chimie organica: functiuni simple - Lab
II CHIMIE-GR2
L 215 ORG


















Stereochimia compusilor organici - Sem
Master II CA, Master II IPOB
Sala 147
Chimie organica - Lab
II IB-GR2
L 149 ORG









Chimie organica: functiuni simple - Lab
II CHIMIE-GR3
L 215 ORG






Bota Monica



























































Brem Balazs
















Chimie generala - Sem
I CHIMIE-LM
Sala 129





Petrochimie - Lab
III CISOPC-LM1
L 210 TCG









Chimie generala - Lab
I CHIMIE-LM
L 102 ANO
Chimie generala - Lab
I CISOPC-LM1
L 102 ANO
Chimie generala - Lab
I CISOPC-LM2
L 102 ANO














Brem Jurgen



























































Burca Silvia



Petrochimie - Curs
III CISOPC
Sala 147
Petrochimie - Lab
III CISOPC
L 210 TCG






Tratarea si epurarea apelor - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV CATB, IV ISAPM
Sala 97

Tratarea si epurarea apelor - Lab
IV CATB
L 210 TCG





Tratarea si epurarea apelor - Lab
IV ISAPM
L 210 TCG










Tratarea si epurarea apelor - Lab
III CHIMIE-GR2
L 210 TCG














Casoni Dorina



























































Chelaru Daniela












Grafica asistata de calculator - Lab
I IIPCB
L 133B
Grafica asistata de calculator - Lab
I IB-GR1
L 133B


Grafica asistata de calculator - Lab
I IB-GR2
L 133B



Grafica asistata de calculator - Curs
I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Amfiteatrul ISD


Grafica asistata de calculator - Lab
I CISOPC
L 133B






























Chereji-Mach Ioan



























































Cimpoiu Claudia






Chimie analitica avansata - Curs (modular)
Master I CA, Master I CCL
Sala 48

































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Cobzac Simona































Metode de prelevare si prelucrare a probelor - Curs
Master II CCL
Sala 97
Metode de analiza si controlul produselor farmaceutice - Curs
Master II CCL
Sala 97








Metode de analiza si controlul produselor farmaceutice - Lab (14 ore)
Master II CCL
L 222 ANA












Cormos Ana-Maria



Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB
Sala 97

Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II IIPCB, II IIPCB+SIMON
L 134



Modelarea si simularea proceselor chimice - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134





















Modelarea si simularea proceselor chimice - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134




















Cormos Calin















Ingineria reactiilor chimice - Curs
IV IIPCB
L 134
Ingineria reactiilor chimice - S+L
IV IIPCB
L 134







Integrarea termica si tehnologia Pinch - C+S
Master II ICAP
L 134











SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Cotet Cosmin





































Tehnologie chimica - Lab
III CHIMIE-GR2
L 210 TCG






Cataliza - Lab (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
L 130 TCO








Cotoc Alexandra

CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB










































CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB
CONSULTATII
ALTE FACULTATI
L 38 LB






Cotolan Nicoleta





Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
IV IB-GR1
L 217 ELE
Electrochimie - Lab
II ISAPM
L 217 ELE
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
IV SIMON
L 217 ELE
Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
IV CISOPC
L 217 ELE




Electrochimie - Lab
II CATB+IB
L 217 ELE




































Crisan Emil












































Managementul calitatii si al proiectelor
Master II ICAP
L 133B
Managementul calitatii si al proiectelor
Master II ICAP
L 133B












Cristea Castelia

Analiza structurala - Curs (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON
Sala 88






































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Analiza retrosintetica - C+S
Master II CA, Master II IPOB
Sala 88
Analiza retrosintetica - C+S
Master II CA, Master II IPOB
Sala 88













Cristea Mircea













Teoria sistemelor - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB
Sala 97









Automatizarea proceselor chimice - Curs
IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 88














SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Curs
Master I ICAP
L 134
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Lab
Master I ICAP
L 134












Csavdari Alexandra











Cinetica chimica - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 97
















Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I ICAP
Sala 125
Evaluarea factorilor de risc - Lab
Master II ICAP
Sala 125
Evaluarea factorilor de risc - Curs
Master II ICAP
Sala 125






SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I CA
Sala 27
Chimie fizica avansata - Lab (modular)
Master I CA
Sala 27












Culea Monica







CURSURI
ALTE FACULTATI
Sala 27
















































Darabantu Mircea
Chimie organica - Curs
II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM, II CATB+IB
Sala 97
























































Darvasi Eugen





























Ch analitica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 97






















Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Master I CINB-LM
L 113 ANA




David Luminita









































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Deak Noemi



























































Diac Andreea





































Compusi organometalici in sinteza organica - Lab
III CHIMIE-GR1
L 142 ORG


















Dima Norbert



























































Diudea Mircea



























































Dorneanu Sorin































Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Master I IPOB
L 134
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Lab
Master I IPOB
L 134





Interfete hard/soft - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134
Interfete hard/soft - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134










Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
Master I ICAP, Master I IMPM
L 134
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Lab
Master I ICAP
L 134


Dragan Simion





Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
IV SIMON
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
IV CISOPC
Sala 88























Ingineria proceselor eterogene - C+S
Master I IMPM
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Curs
IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON
Sala 88
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
IV CATB
Sala 27
Operatii unitare cu transfer de masa - Proiect
IV IIPCB
Sala 125
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Farkas Zsuzsanna

























Psihologie educationala - Sem
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 48






Psihologie educationala - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Fac. psihologie - Sala Kulcsar Tibor
























Felea Cristina



























































Filip Alina



































Biochimie - Lab
III IB-GR1
L 6 BIO




















Filip Iudit



























































Finta Zoltan

Matematici generale - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 129








Matematici generale - Sem
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 129














































Fogarasi Szabolcs



Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III IB-GR2
L 208 FTUI


Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III IIPCB-GR1
L 208 FTUI




Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III ISAPM, III SIMON
L 208 FTUI




Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III IIPCB-GR2
L 208 FTUI














Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 208 FTUI


Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III IB-GR1
L 208 FTUI
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Lab
III CISOPC
L 208 FTUI
















Foris-Ferenczi Rita











































Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 6/II














Forizs Edit Chimia metalelor - Curs
II CHIMIE-LM
Sala 48






































Chimie anorganica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 88







Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Curs
Master II TMSC-LM
Sala 48
Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Lab
Master II TMSC-LM
Sala 48








Fort Ioana



































Electrochimie - Lab
II IIPCB
L 217 ELE




















Fozo Attila





















Instruire asistata de calculator - Curs
III CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 2/1




































Frentiu Tiberiu







Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Curs
Master I IPOB, Master I IMPM, Master II CCL
Sala 97
Tehnici analitice in speciere si imagistica chimica - Sem
Master II CCL
L 17 MED




















Monitorizarea mediului prin metode analitice moderne - Curs
Master II IMPM
Sala 132
Monitorizarea mediului prin metode analitice moderne - Lab
Master II IMPM
L 17 MED






SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Fustos Melinda



























































Gaina Luiza

Chimia materialelor de uz alimentar - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2
Sala 147




Strategii ecologice de sinteza organica si organometalica - Lab
Master II IPOB
L 142 ORG




Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Curs
IV CISOPC
Sala 147


Precursori organici si organometalici - Curs (modular)
Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 48
Precursori organici si organometalici - Lab (14 ore)
Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 48







Strategii ecologice de sinteza organica si organometalica - Curs
Master II IPOB
Sala 147









SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Gal Emese






Chimie organica - Lab
II CISOPC-LM2
L 215 ORG








Analiza structurala - Sem (modular)
III CHIMIE-LM
Sala 27




Chimie organometalica si aplicatii - Lab
III CISOPC-LM2
L 142 ORG








Chimie organica: functiuni simple - Lab
II CHIMIE-LM
L 215 ORG


Analiza struct - Sem
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 125




Compusi organometalici in sinteza organica - Lab
III CHIMIE-LM
L 142 ORG








Gherman Maria































Teoria sistemelor - Sem
II IIPCB+SIMON, II ISAPM
Sala 129












Teoria sistemelor - Sem
II CATB, II CATB+IB
Sala 129












Gilca Emilia



























































Goga Firuta







Nanomateriale oxidice si aplicatiile lor - Curs
Master II IMPM
L 14
Nanomateriale oxidice si aplicatiile lor - Lab
Master II IMPM
L 14













Ingineria sistemelor oxidice - Curs
III SIMON
Sala 27
Ingineria sistemelor oxidice - Lab
III SIMON
L 14








Nanomateriale - Curs
III SIMON
Sala 27
Nanomateriale - Lab
III SIMON
L 14


Materiale ceramice liante si vitroase - Curs (modular)
Master II IMPM
L 14
Materiale ceramice liante si vitroase - Lab (14 ore modular)
Master II IMPM
L 10 CER












Gombos Marta















Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 132










































Gorea Maria









Nanomateriale oxidice si aplicatiile lor - Lab
Master II IMPM
L 14



Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Curs
IV SIMON
Sala 125
Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Lab
IV SIMON
L 10 CER
Chimia si tehnologia ceramicii si refractarelor - Sem
IV SIMON
L 10 CER























Materiale ceramice liante si vitroase - Curs (modular)
Master II IMPM
L 14
















Grosu Ion
































Stereochimia compusilor organici - Curs
Master II CA, Master II IPOB
Sala 147

Chimie organica: functiuni simple - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 48






















Hadade Niculina



























Compusi organometalici in sinteza organica - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 125


Compusi organici in sisteme biologice - Lab (14 ore)
Master I CCL
L 149 ORG






Compusi organici in sisteme biologice - Curs
Master I CCL
Sala 97
















Hosu Anamaria



Metode si tehnici de separare - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 48
Metode si tehnici de separare - Lab
II CHIMIE-GR2
L 222 ANA







Metode si tehnici de separare - Lab
II CHIMIE-GR1
L 222 ANA




























Metode si tehnici de separare - Lab
II CHIMIE-GR3
L 222 ANA









Ilea Petru












































Sinteze electrochimice de materiale - C+S
Master I IMPM
L 55 AUT












Ilea Veronica



































Matematici generale - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Amfiteatrul ISD






















Imre-Lucaci Arpad























Limbaje evoluate de programare - Curs
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134
Limbaje evoluate de programare - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134
































Indolean Cerasella



Tehnologie chimica - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 132











Cataliza - Curs (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 132








































Irimie Florin











Biochimie - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 48



Biochimie avansata - Curs
Master I CA, Master I IPOB
Sala 97










Bioreactoare - Curs
III Biotehnologii
Fac. biologie - Sala AFA










Biotransformari selective - Curs
Master I IPOB, Master II IPOB
Sala 147
















Jipa Monica















































Biocataliza - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 225 CAL








Katona Gabriel











CAD - Curs (modular)
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 133A
CAD - Lab (modular)
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 133A









































Kotta Ibolya



























































Kun Attila













Chimie generala - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 129



Modelare si design molecular - Curs
Master II CA
L 133A



Chimie anorganica teoretica - C+S
III CHIMIE-LM
L 133B
Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
III CHIMIE-LM
L 103 ANO



Elemente de modelare moleculara
Master II TMSC-LM
L 133B
Elemente de modelare moleculara
Master II TMSC-LM
L 133A










Chimie generala - Curs
I Biologie-magh, I Fizica-magh, I Ing geologica-magh
Sala 97












Lacatus Mihai























Biotehnologia allimentelor - Lab
II Biotehnologii
L 225 CAL




Bioreactoare - Sem
III Biotehnologii
Fac. biologie - Sala AFA


























Lakatos Jozsef












































Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Curs
Master I CINB-LM
L 133A
Modelarea matematica a proceselor si inteligenta artificiala - Lab
Master I CINB-LM
L 133A












Lovasz Tamas
















Analiza retrosintetica - C+S
Master II TMSC-LM
Sala 125








Chimie organometalica si aplicatii - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 48






Compusi organometalici in sinteza organica - Curs
III CHIMIE-LM
Sala 132


Analiza structurala - Curs (modular)
III CHIMIE-LM, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 97
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Lupan Alexandru























Structura chimica - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Sala 97
Structura chimica - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2
L 53 STR
















Medicina moleculara si celulara - Curs
Master I CCL
Sala 97
Medicina moleculara si celulara - Lab
Master I CCL
L 53 STR
Structura chimica - Sem
I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
L 53 STR










Macaria Iulia





CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB
Limba franceza
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
L 38 LB


















































Maicaneanu Andrada



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat


































SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Majdik Cornelia












Tehnologie chimica - Curs
III CHIMIE-LM
Sala 27


































Tehnologie chimica organica - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 132








Mantu Alexandra



























































Margineanu Dragos
Chimie generala - Lab
I CATB
L 102 ANO














Chimie generala - Lab
I IIPCB
L 103 ANO
Chimie generala - Lab
I ISAPM+SIMON
L 103 ANO














Chimia metalelor - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
Sala 48


Chimie generala - Lab
I Biologie
L 98 ANO














Marincas Alexandru





Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
IV IB-GR2
L 208 FTUI




Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
IV CISOPC
L 208 FTUI
























Operatii unitare cu transfer de masa - Lab
IV ISAPM
L 208 FTUI




















Miclaus Adina
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Curs
III SIMON
L 14
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Sem
III SIMON
L 14
Operatii si utilaje in industria materialelor oxidice - Lab
III SIMON
L 14




















Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
III CISOPC, III ISAPM
Sala 147
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 97
Mecanica fluidelor si transfer de impuls - Sem
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
Sala 129










Reologia sistemelor disperse - Curs
Master I ICAP
Sala 27
Reologia sistemelor disperse - Curs
Master I IPOB
Sala 147
Reologia sistemelor disperse - Sem
Master I IPOB
L 14












Miclaus Vasile







































Tehnologie chimica organica - Curs
III CISOPC
Sala 147
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Misca Radu











































Procese de transfer
III Biotehnologii
Sala 125












Mitea Raluca
















































Chimie generala - Lab
I IIPCB+SIMON
L 102 ANO








Mocanu Aurora





















Biomateriale nanostructurate
Master II CCL
L 218 TERM


Chimia coloizilor si interfetelor - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2
Amfiteatrul ISD


Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II IIPCB
L 218 TERM









Biomateriale nanostructurate
Master II CCL
Sala 132
Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I CA
Sala 27
Chimie fizica avansata - Lab (modular)
Master I CA
Sala 27



Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Curs
Master I IMPM, Master II CA
Sala 27
Chimia fizica a materialelor nanostructurate - Lab
Master I IMPM, Master II CA
Sala 27






Moisa Madalina



























































Moldovan Bianca



Chimia materialelor de uz alimentar - Lab
III CATB-GR1
L 142 ORG






Aditivi de uz alimentar - Curs
IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 88
Chimie organica - Lab
II IB-GR1
L 149 ORG






Aditivi de uz alimentar - Sem
IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 132
Aditivi de uz alimentar - Lab
IV CATB
L 142 ORG


























Moldovan Oana



























































Molnar Eva

Tehnologie chimica organica - Lab
III CISOPC-LM2
L 130 TCO
Tehnologie chimica organica - Sem
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 130 TCO





















































Mosneag Horia





Educatie fizica
I CHIMIE-GR2, I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu






Educatie fizica
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR3, I IB-GR2
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Educatie fizica
I CISOPC, I CATB, I ISAPM+SIMON
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu










Educatie fizica
I CISOPC+CATB, I IB-GR1
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu
Educatie fizica
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Parc Babes - Sala Vasile Geleriu




























Mot Augustin































Chimie analitica avansata - Lab (14 ore)
Master I CCL, Master I CA
L 222 ANA
























Muntean Norbert












Metode si tehnici de separare - Curs
II CHIMIE-LM
Sala 147












Ch fizica avansata - Lab
Master I TMSC-LM
L 216 CIN
















Metode cromatografice - Curs
Master II TMSC-LM
L 113 ANA












Munteanu Vasile





























Microbiologie - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2
Fac. biologie - Sala Emil Pop
Microbiologie - Lab
III IB-GR1
Cl. Centrala - lab microbiologie


























Muresan Liana



Coroziune si protectie anticoroziva - Curs
IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON
Sala 88












Materiale inteligente cu aplicatii biomedicale - Curs
Master II CA, Master II IMPM
L 45 ELTR








Electrochimie - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3, II CISOPC-GR1, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2
Amfiteatrul ISD
Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I ICAP
Sala 125










SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I CA
Sala 27
Chimie fizica avansata - Lab (modular)
Master I CA
Sala 27












Nagy Boldizsar



























































Nagy Botond



























































Nagy Csaba



Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
L 133A






CAD - Curs (modular)
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 133A
CAD - Lab (modular)
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 133A



Teoria sistemelor - Curs
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 88
Grafica asistata de calculator - Curs
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Sala 48


Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II CISOPC-LM2
L 133A
Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
II CISOPC-LM1
L 133A


Teoria sistemelor - Sem
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
L 133A
Grafica asistata de calculator - Lab
I CISOPC-LM1
L 133A

Grafica asistata de calculator - Lab
I CISOPC-LM2
L 133B

















Nagy Katalin



























































Nemes Gabriela



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat





Chimie anorganica teoretica - C+S
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 132


Chimie generala - Lab
I CHIMIE-GR2
L 102 ANO









Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
III CHIMIE-GR2
L 103 ANO




Chimie generala - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Amfiteatrul ISD


SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat












Chimie anorganica teoretica - Lab (14 ore modular)
LICENTA
L 133A
Nicoara Adrian















Electrochimie - Lab
II IB-GR2
L 217 ELE

Proiectarea reactoarelor electrochimice - C+S
Master II ICAP
Sala 125






Chimie fizica avansata - Curs (modular)
Master I ICAP
Sala 125








Electrochimie - Lab
II CHIMIE-GR2
L 217 ELE
Electrochimie - Lab
II CISOPC-GR2
L 217 ELE












Oltean Alexandra





























Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CISOPC-GR2, II CATB, II CATB+IB
Sala 48












Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM
Sala 48














Paizs Csaba





Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Curs
III IB-GR1, III IB-GR2
Sala 97












Biochimie avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 129
Biochimie avansata - Lab
Master I TMSC-LM
Sala 129









Biotehnologii - Curs
Master I CINB-LM
Sala 27




Cataliza si biocataliza - Curs
III CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 97


SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Pasca Roxana






Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II CHIMIE-GR1
L 218 TERM




Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II CHIMIE-GR3
L 218 TERM
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II CHIMIE-GR2
L 218 TERM























Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II CATB
L 218 TERM














Patrut Adrian



























































Petrar Petronela



























































Petkes Hermina



























































Petrehus Denisa







Limba germana
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CHIMIE-LM, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Str. Horea nr.7, cab.10


















































Petrescu Letitia
CAD - Lab
III IB-GR1, III ISAPM
L 133A
CAD - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 134









CAD - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 48







CAD - Lab
III CATB-GR1, III CATB-GR2
L 133A












CAD - Lab
III IB-GR2, III SIMON
L 133A





CAD - Lab
III CISOPC
L 134









Podea Paula Biocataliza - Lab
III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2
L 225 CAL








Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Lab
IV CISOPC-LM1
L 6 BIO


Biocataliza - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 48








Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Lab
IV CISOPC
L 6 BIO






Chimia si tehnologia produselor cosmetice - Curs
IV CISOPC, IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132




















Podelenczki Larisa



























































Pollnitz Alpar



























































Ponta Michaela






Chimie analitica avansata - Curs (modular)
Master I CA, Master I CCL
Sala 48











Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Curs
Master I CCL
Sala 97
Instrumentatie si tehnici analitice in laboratorul clinic - Sem
Master I CCL
Sala 97





































Pop Alexandra









Chimie supramoleculara avansata - Lab
Master I IMPM
L 103 ANO
















































Pop Lidia



























































Pop Lucian



























































Racz Csaba

































Chimie coloidala avansata - Lab
Master I CINB-LM
L 218 TERM




Structura chimica - Curs
I CHIMIE-LM
Sala 27


















Racz Levente























Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CHIMIE-LM
L 216 CIN














Structura chimica - Sem
I CHIMIE-LM
Sala 129







Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CISOPC-LM1
L 216 CIN





Rat Ciprian

Analiza structurala - Curs (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, IV CISOPC, IV CATB, IV IB-GR1, IV IB-GR2, IV IIPCB, IV ISAPM, IV SIMON
Sala 88


Analiza structurala - Sem (modular)
IV CATB
Sala 125




Analiza structurala - Sem (modular)
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 125




Cataliza - Curs (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 132






Analiza structurala - Sem (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 125










Analiza structurala - Sem (modular)
IV IIPCB, IV SIMON
Sala 125
Analiza structurala - Sem (modular)
IV CISOPC, IV ISAPM
Sala 132








Chimie generala - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2
Sala 147








Res Moreno



























































Rosioru Corina



























































Sabou Dana
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CHIMIE-GR2
L 216 CIN


Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II IB-GR1
L 216 CIN
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II IB-GR2
L 216 CIN


Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CHIMIE-GR1
L 216 CIN

Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II IIPCB
L 216 CIN

Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CATB
L 216 CIN








Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CHIMIE-GR3
L 216 CIN

Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CISOPC-GR1
L 216 CIN


Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CISOPC-GR2
L 216 CIN
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II CISOPC-GR2
L 218 TERM
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II ISAPM
L 216 CIN
Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II CATB+IB
L 216 CIN



Cinetica chimica - Lab (28 ore)
II IIPCB+SIMON
L 216 CIN
Chimia coloizilor si interfetelor - Lab (14 ore modular)
II IB-GR2
L 218 TERM






Sacalis Carmen

















Chimie organica - Lab
II IIPCB+SIMON
L 215 ORG




































Sarbu Costel



























































Sarkozi Zsuzsa



Fizica generala - Curs
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 208 AM
Fizica generala - Sem
I CHIMIE-LM
Cl. Centrala - Sala 205












Fizica generala - Lab
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
Cl. Centrala - Sala 244






































Septelean Raluca




Chimie generala - Lab
I CISOPC
L 102 ANO




Chimie generala - Lab
I IB-GR1
L 102 ANO
Chimie generala - Lab
I CISOPC+CATB
L 102 ANO








Chimie generala - Sem
I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 129
Chimie generala - Sem
I ISAPM+SIMON, I CATB
Sala 129










Chimia metalelor - Lab
II CHIMIE-GR1
L 103 ANO
















Serban Marcel Matematici generale - Sem
I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 125
Matematici generale - Sem
I CISOPC, I CISOPC+CATB
Sala 125
Matematici generale - Sem
I CATB, I ISAPM+SIMON
Sala 125






















































Silaghi-Dumitrescu Luminita





Sinteze asimetrice mediate de compusi organometalici - Curs
Master II CA
Sala 147






























Chimie organometalica si aplicatii - Curs
III CISOPC
Sala 147




















Silaghi-Dumitrescu Radu



























































Silvestru Anca











Tehnologia produsilor anorganici de baza - Curs
III ISAPM
Sala 88














Chimie anorganica avansata - Lab
Master I CA
S 114
Chimie anorganica avansata - Curs
Master I CA
Sala 88
Chimie anorganica avansata - Curs
MASTER
Sala 88





Tehnologia produsilor anorganici de baza - Proiect
III ISAPM
L 204 ANO
Tehnologia produsilor anorganici de baza - Lab (28 ore)
III ISAPM
L 204 ANO
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Silvestru Cristian



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat

















Istoria chimiei (facultativ)
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3
S 114





Chimie supramoleculara avansata - Curs
Master I IMPM, Master II CA
S 114









SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Simon Gabriela

Grafica asistata de calculator - Lab
I ISAPM+SIMON
L 133B
Grafica asistata de calculator - Lab
I CISOPC+CATB
L 133B











Grafica asistata de calculator - Lab
I IIPCB+SIMON
L 133B











Grafica asistata de calculator - Lab
I CATB
L 133B




























Sogor Csilla







Practica pedagogica simulata
III CHIMIE-LM, III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
L 112 ANA







Metode si tehnici de separare - Lab
II CHIMIE-LM
L 106 AI








Practica pedagogica observativa
Master II TMSC-LM
L 112 ANA




























Somesan Adrian



























































Soran Albert



























Chimie generala - Lab
I IB-GR2
L 102 ANO





Chimia oxizilor si aplicatii industriale - Curs
III ISAPM
Sala 147














Chimie generala - Lab
I CHIMIE-GR3
L 102 ANO





Spelmezan Cristina







Tehnologia proceselor enzimatice si fermentative - Lab
III IB-GR1
L 225 CAL


















Biocataliza - Lab
III CHIMIE-GR1
L 225 CAL


























Stan Cornelia

































Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2
Sala 48
























Stefan Catrinel































Psihologie educationala - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 48












Psihologie educationala - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Sala 48












Stiufiuc Gabriela Fizica generala - Lab
I CISOPC+CATB
Cl. Centrala - Sala 244
Fizica generala - Lab
I IB-GR2
Cl. Centrala - Sala 244
Fizica generala - Sem
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Cl. Centrala - Sala 5/II








Fizica generala - Lab
I CATB
Cl. Centrala - Sala 244
Fizica generala - Sem
I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
Cl. Centrala - Sala 205
Fizica generala - Lab
I CHIMIE-GR3
Cl. Centrala - Sala 244








Fizica generala - Lab
I IIPCB+SIMON
Cl. Centrala - Sala 244










Fizica generala - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2
Amfiteatrul ISD


















Szabo Gabriella

Electrochimie - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 48
REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat








Metode de acoperire a suprafetelor - Curs
III CHIMIE-LM
Sala 27
Ch fizica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
L 44 ING
Ch fizica avansata - Curs
Master I TMSC-LM
Sala 129










Chimie coloidala avansata - Curs
Master I CINB-LM
Sala 27








Cinetica chimica - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 48
SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
















Szabo Laszlo







Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV IB-GR1
L 55 AUT




Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV IIPCB
L 55 AUT
Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV IB-GR2
L 55 AUT


Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV CISOPC-LM2
L 55 AUT








Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV CISOPC-LM1
L 55 AUT




























Szamoskozi Istvan



























































Szoke Arpad



Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
IV CISOPC-LM1
L 217 ELE






















Coroziune si protectie anticoroziva - Lab
IV CISOPC-LM2
L 217 ELE

Electrochimie - Lab
II CISOPC-LM2
L 217 ELE













Electrochimie - Lab
II CHIMIE-LM
L 217 ELE








Tarsiche Irina



























































Tasnadi-Asztalos Zsolt



























































Teglas Camelia







































CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB
















Terec Anamaria





Analiza structurala - Sem (modular)
IV CATB
Sala 125




Analiza structurala - Sem (modular)
IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 125






Chimie organica avansata - Curs
Master I CA, Master I IPOB
Sala 147




Analiza structurala - Sem (modular)
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2
Sala 125










Analiza structurala - Sem (modular)
IV IIPCB, IV SIMON
Sala 125
Analiza structurala - Sem (modular)
IV CISOPC, IV ISAPM
Sala 132
Chimie organica - Lab
II CISOPC-GR1
L 149 ORG












Timofte Roxana
Managementul activitatilor de cercetare - Curs
Master II CA, Master II CCL, Master II ICAP, Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 27
Managementul activitatilor de cercetare - Sem
Master II CA, Master II CCL, Master II ICAP, Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 27

































Practica pedagogica observativa
Master II CA, Master II CCL, Master II ICAP, Master II IMPM, Master II IPOB











Instruire asistata de calculator - Sem
LICENTA
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 129
Instruire asistata de calculator - Sem
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 129
Practica pedagogica simulata
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 129
Practica pedagogica simulata
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
Sala 129
Tomoaia-Cotisel Maria




















































SEMINAR
Scoala Doctorala
Sala 48





Tork Diana



Biochimie - Lab
III CATB-GR2
L 6 BIO






Biotehnologii in industria alimentara - Lab
IV IB-GR1
L 225 CAL




Biotehnologii in industria alimentara - Lab
III CATB-GR2
L 225 CAL




















Biotehnologii in industria alimentara - Lab
IV IB-GR2
L 225 CAL
















Tosa Monica





Biotransformari aplicate in industrie - Curs
Master II IPOB
Sala 27






























Biotehnologii in industria alimentara - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2, IV IB-GR1, IV IB-GR2
Sala 88








Biotehnologia alimentelor - Curs
II Biotehnologii
Fac. biologie - Sala AFA










Turdean Graziella



REZERVAT
CONDUCEREA FACULTATII
Decanat
Materiale inteligente cu aplicatii biomedicale - Curs
Master I ICAP
L 45 ELTR










Senzori si biosenzori electrochimici - Curs
Master II CCL
L 45 ELTR




















SEDINTA CONSILIU
CONSILIUL FACULTATII
Decanat
Senzori si biosenzori electrochimici - Lab
Master II CCL
L 219












Uta Matei





















Modelare si design molecular - Lab (modular)
Master II CA
L 133A





































Varga Andrea











































Cataliza si biocataliza - Lab
III CHIMIE-LM
L 225 CAL




Cataliza si biocataliza - Lab
III CISOPC-LM1
L 225 CAL




Varga Richard




















Chimie generala - Lab
I CHIMIE-GR1
L 102 ANO


Chimie generala - Sem
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
Sala 132










Chimie generala - Curs
I Fizica
Cl. Centrala - Sala 208 AM
Chimie generala - Curs (modular)
I Biologie, I Ing geologica
Fac. biologie - Amfiteatru zoologie


















Varhelyi Csaba
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Curs
IV CISOPC-LM1, IV CISOPC-LM2
Sala 132
Chimia si tehnologia pesticidelor si colorantilor - Lab
IV CISOPC-LM2
L 149 ORG




















Chimie organica - Lab
II CISOPC-LM1
L 215 ORG





Petrochimie - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2
Sala 97
Chimie organica - Sem
II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2
Sala 129




















Varhelyi Melinda





Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV CISOPC
L 55 AUT










Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV ISAPM
L 55 AUT




















Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV CATB
L 55 AUT
Automatizarea proceselor chimice - Lab
IV SIMON
L 55 AUT
















Venter Monica Materiale anorganice - Curs
IV ISAPM
Sala 129


Tehnologia pigmentilor anorganici - Curs
III ISAPM
Sala 129
Tehnologia pigmentilor anorganici - Lab
III ISAPM
L 204 ANO





Materiale anorganice - Lab
IV ISAPM
L 204 ANO





Precursori organici si organometalici - Curs (modular)
Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 48
Precursori organici si organometalici - Lab (14 ore)
Master II IMPM, Master II IPOB
Sala 48




































Zaharescu Dorina












Limba engleza
I CISOPC, I CISOPC+CATB
L 38 LB
Limba engleza
I IIPCB, I IIPCB+SIMON
L 38 LB
Limba engleza
I IB-GR1, I IB-GR2
L 38 LB
Limba engleza
I CATB, I ISAPM+SIMON
L 38 LB







Limba engleza
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2
L 38 LB
Limba engleza
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3
L 38 LB




























Doct analitica



























































Doct anorganica



























































Doct biochimie



























































Doct chimie-fizica



























































Doct inginerie



























































Doct organica



























































Doct linia maghiara



























































Conducatori doctorat















































SUSTINERI TEZE
DOCTORAT
Sala 97




Profesori invitati



























































Prof linia maghiara



























































Prof linia germana



























































Pr Master PCA



























































Pr M II CCr



























































FCIC







































SEDINTA DEPARTAMENT
Fara clase
ALTE ACTIVITATI
Fara clase
Amfiteatrul ISD






ALTE ACTIVITATI
Fara clase
Sala 88





ALTE FACULTATI CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD






CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD












CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD
BC



























































FB































CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB








CURSURI
ALTE FACULTATI
L 38 LB












COLABORATORI



























































DPDA1





Practica pedagogica observativa
LICENTA
L 113 ANA

















Practica pedagogica simulata
MASTER
L 113 ANA












CURSURI
Fara clase
Amfiteatrul ISD








CURSURI
ALTE FACULTATI
Sala 88
REZERVAT





Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
REZERVAT
L 133B







Modelare si design molecular - Curs
MASTER
L 133A












Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR




Interfete hard/soft - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR




Programarea calculatorului cu aplicatii in inginerie - Lab
REZERVAT
L 133B
Achizitia si prelucrarea datelor experimentale - Curs
REZERVAT
L 45 ELTR


Fantomas



























































Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2017-11-07 13:17:37
http://www.aScTimeTables.com