UBB Cluj-Napoca, Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica, str. Arany Janos nr. 11, Cluj-Napoca
Anul scolar: 2017/2018 Semestrul: I

Clase
Profesori
Sali de clasa
Orare generale
Saptamana: 1
Saptamana: 2

Sala de clasa: Sala 48

Ziua: 123456789101112
08:00 - 09:0009:00 - 10:0010:00 - 11:0011:00 - 12:0012:00 - 13:0013:00 - 14:0014:00 - 15:0015:00 - 16:0016:00 - 17:0017:00 - 18:0018:00 - 19:0019:00 - 20:00
Luni Chimia metalelor - Curs
II CHIMIE-LM
Clasa intreaga
Forizs Edit
Electrochimie - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2

Szabo Gabriella
Metode si tehnici de separare - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3

Hosu Anamaria
Chimie analitica avansata - Curs (modular)
Master I CA, Master I CCL

Ponta Michaela/ Cimpoiu Claudia
     
Marti Biochimie - Curs
III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2

Irimie Florin
  CAD - Curs
III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON

Petrescu Letitia
Biocataliza - Curs
III CHIMIE-GR1, III CHIMIE-GR2, III CISOPC, III CATB-GR1, III CATB-GR2, III IB-GR1, III IB-GR2, III IIPCB-GR1, III IIPCB-GR2, III ISAPM, III SIMON
grupa biocataliza
Podea Paula
  Precursori organici si organometalici - Curs (modular)
Master II IMPM, Master II IPOB

Venter Monica/ Gaina Luiza
Precursori organici si organometalici - Lab (14 ore)
Master II IMPM, Master II IPOB

Venter Monica/ Gaina Luiza
Miercuri Grafica asistata de calculator - Curs
I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2

Nagy Csaba
Psihologie educationala - Sem
I CHIMIE-LM, I CISOPC-LM1, I CISOPC-LM2

Farkas Zsuzsanna
Chimie organometalica si aplicatii - Curs
III CISOPC-LM1, III CISOPC-LM2

Lovasz Tamas
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CISOPC-GR2, II CATB, II CATB+IB

Oltean Alexandra
Psihologie educationala - Curs
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2

Stefan Catrinel
Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CISOPC-GR2, II CATB, II ISAPM, II CATB+IB, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II IB-GR1, II IB-GR2

Stan Cornelia
Joi Chimie organica: functiuni simple - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3

Grosu Ion
Chimia metalelor - Curs
II CHIMIE-GR1, II CHIMIE-GR2, II CHIMIE-GR3

Margineanu Dragos
Cinetica chimica - Curs
II CHIMIE-LM, II CISOPC-LM1, II CISOPC-LM2

Szabo Gabriella
    Teoria si metodologia instruirii si evaluarii - Sem
II IB-GR1, II IB-GR2, II IIPCB, II IIPCB+SIMON, II ISAPM

Oltean Alexandra
Psihologie educationala - Sem
I CHIMIE-GR1, I CHIMIE-GR2, I CHIMIE-GR3, I CISOPC, I CISOPC+CATB, I CATB, I ISAPM+SIMON, I IIPCB, I IIPCB+SIMON, I IB-GR1, I IB-GR2

Stefan Catrinel
Vineri   Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Curs
Master II TMSC-LM
Clasa intreaga
Forizs Edit
Aplicatii ale compusilor coordinativi si organometalici - Lab
Master II TMSC-LM
Clasa intreaga
Forizs Edit
  SEMINAR
Scoala Doctorala
Clasa intreaga
Tomoaia-Cotisel Maria
         

Pag. urmatoare

Clase  Profesori  Sali de clasa  Orarul general clase  Orarul general profesori  Orarul general al salilor 

Ultima modificare: 2017-11-07 13:17:35
http://www.aScTimeTables.com