A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Kémia és Vegyészmérnöki Kar magyar tagozatán alapképzésben és mesteri képzésben résztvevő hallgatók névsora:


Alapképzés


Kémia szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. GÁL Emese
  1. FAZAKAS Dalma
  2. FÜLÖP Bettina
  3. GOLICZA Áron
  4. GYARMATI Ágnes-Melinda
  5. VANCZA Manassé
  6. VÁRI Noémi

Kémia szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. KUN Attila
  1. BARTALIS Balázs
  2. BÍRÓ Richárd-Sándor
  3. BORBÉLY Evelin-Krisztina
  4. BRETTSCHNEIDER Andrea-Cecilia
  5. FODOR Benjamin
  6. FUTÓ Arthur-Márk
  7. FÜLÖP Anita-Petra
  8. KOVÁCS Ákos
  9. LÁSZLÓ Renáta
  10. MÁTHÉ Szerénke
  11. NÉMETI Norbert-Balázs
  12. PAP Barbara
  13. RAKOȘ Gábor
  14. SÁNDOR Zsófia
  15. TANKÓ Nikoletta
  16. TOCA Beáta-Brigita

Kémia szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. MUNTEAN Norbert
  1. BALÁZS Ibolya
  2. BARTUS Rebeka
  3. BORS Tihamér-Előd
  4. DEMETER Sarolta-Katinka
  5. GÁBOR Enikő
  6. GYÉRESI Ibolya-Kreszcencia
  7. ISTVÁNFFY Katalin
  8. MÁTYÁS Eszter
  9. NAGY Ruben
  10. SISA Rihárd
  11. VÉBER Noémi
  12. ZAHARIE-GULYÁS Ábel

Vegyészmérnök szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. GÁL Emese

1. csoport
  1. BILIBOK Anna-Mária
  2. BIRÓ-AMBRUS Emőke
  3. DEÁK Elek-Szilárd
  4. DÉNES Zsombor
  5. ELEKES Éva
  6. GYÖRGYPÁL Kinga
  7. KERESZTES Bíborka
  8. LAKATOS Henrietta
  9. LŐRINCZ Barna-Attila
  10. MANDEL Réka
2. csoport
  1. MIHÁLY Regina
  2. NAGY Blanka-Eszter
  3. NAGY-SERBÁN Hunor
  4. PAPP Tekla-Henrietta
  5. PETKES Regina
  6. SZÁSZ Balázs
  7. SZEKELY Botond
  8. SZŐCS Tamás
  9. SZŐKE Kálmán

Vegyészmérnök szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. BRÉM Balázs

1. csoport
  1. BÁNYAI Attila
  2. DIMÉNY Krisztina-Klára
  3. ECSEDY-BAUMANN Zita
  4. FARKAS Norbert
  5. FARKAS Réka
  6. GOZNER Szintia-Mária
  7. IGYÁRTÓ István
  8. ILYÉS Erna-Beatrix
  9. KASZA Angéla-Mária
  10. KIRÁLY Arnold
  11. KISS Etelka
  12. KOCH Kristóf
  13. KUN Lehel
2. csoport
  1. LUKÁCS Noémi-Borbála
  2. MENZÁK Eszter
  3. NYIRI Beáta
  4. OLÁH Krisztián
  5. PALKÓ Gyula
  6. SÓFALVI Róbert
  7. SOOS Emese-Orsolya
  8. SZABÓ Bence
  9. SZÁROZ Melinda
  10. TOTH Tímea
  11. TRUFÁN Boglárka
  12. VAJDA Márta

Vegyészmérnök szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. VÁRHELYI Csaba

1. csoport
  1. BAJCSI Mónika
  2. BARABÁS Beáta
  3. BEREI Csenge-Bernadette
  4. CSEREPES Lilla
  5. FERENCZI Attila
  6. HORVÁTH Edera-Hermina
  7. IAMANDI Karina-Veronika
  8. KEREKES Csilla-Henrietta
  9. KISS Gergő
  10. KOHR Timea
2. csoport
  1. KOVÁCS Szidónia
  2. MIHÁLCZ Attila-István
  3. PÁSZTOR Áron-István
  4. PÉTER Katalin
  5. SIMA Gabriela
  6. SZISZE Ágnes
  7. SZŐCS János-Barna
  8. TÖRÖK Anikó
  9. VARGA Gyöngyike-Izabella
  10. VINCZE Angéla

Vegyészmérnök szak - IV. év


Évfolyamfelelős: dr. LOVÁSZ Tamás

1. csoport
  1. BÁLINT-TROMBITÁS János-Nórbert
  2. BALLA Nóra
  3. BENEDEK Noémi
  4. DEMETER Lóránd
  5. FERENCZ Ágota
  6. FLEISZ Anett
  7. FODOR Vanessza
  8. HANKOVSKI Krisztina-Kinga
  9. HORVÁTH Ilka
  10. IOÓ Izabella-Angéla
  11. JÁRAI-SZABÓ Richárd
  12. KARDA Erika
  13. KOVÁCS Réka
2. csoport
  1. LOKODI Eszter
  2. NAGY Örs-Tamás
  3. OLÁH Sándor-József
  4. PETRUŢ Henrietta
  5. RESZLER Anett-Mária
  6. SÁNDOR Márk
  7. SOMOGYI Emöke-Bernadett
  8. SZABÓ Csongor
  9. SZABÓ Róbert
  10. SZIGYÁRTÓ Szilárd
  11. TODUCZ Zsófia
  12. VARGA Sándor-Attila

Mesteri képzés


Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - I. év


Évfolyamfelelős: dr. SZABÓ Gabriella Stefánia
  1. CSÓKA Levente-Zsolt
  2. FÜSTÖS Rita-Kriszta
  3. JÁKÓ Szabolcs
  4. KÁDÁR Renáta
  5. KARSAI Anett
  6. KOVÁCS Ildikó
  7. NAGY Sándor-Balázs
  8. PÁL Timea
  9. SZABÓ Yvette
  10. SZEREDAI Bettina-Dora

Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - II. év


Évfolyamfelelős: dr. PAIZS Csaba
  1. ANTAL Szilveszter-Ferenc
  2. BUIER Regina-Henriett
  3. FÁBIÁN Evelyn
  4. FÜLÖP Katalin
  5. HAIDU Kriszta-Barbara
  6. PAIZS Emese
  7. PÁKAI Renáta-Petra
  8. VARGA Timea-Monika
  9. VÍZI Xénia

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - I. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BARTALIS Levente
  2. BARTHA Erika-Nóra
  3. ELEKES-DARABONT Renáta
  4. FARKAS Noémi-Izabella
  5. GÁBOR Szidónia
  6. HALMOSI Patrik
  7. KISGYÖRGY Réka
  8. KOHR László-Szabolcs
  9. RAVASZ Alpár
  10. SIMÓ Zalán

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - II. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BARABÁS Laura-Edit
  2. BOTH Júlia-Katalin
  3. FARKAS Ibolya-Hajnal
  4. GÁL Melinda-Éva
  5. MARINCAŞ Laura
  6. PAP Matild
  7. SZÁSZ Loránd-Károly