A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Kémia és Vegyészmérnöki Kar magyar tagozatán alapképzésben és mesteri képzésben résztvevő hallgatók névsora:


Alapképzés


Kémia szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. LOVÁSZ Tamás
  1. ALBERT Csongor
  2. BAZSÓ-DOMBI Csenge
  3. BORBELY Lénard-Botond
  4. CSETE Timea Éva
  5. DIOSZEGI Rita-Beáta
  6. GÁL-MÁTÉ Dorottya
  7. GERE Ákos
  8. GOTSMAN Szabolcs-Mihály
  9. KEREKES Levente-István
  10. LAKATOS Timea
  11. MÜLLER Nikoletta
  12. NAGY Loránd
  13. STELCZNER Norbert

Kémia szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. GÁL Emese
  1. FAZAKAS Dalma
  2. FÜLÖP Bettina
  3. GOLICZA Áron
  4. GYARMATI Ágnes-Melinda
  5. VANCZA Manassé
  6. VÁRI Noémi

Kémia szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. KUN Attila
  1. BARTALIS Balázs
  2. BÍRÓ Richárd-Sándor
  3. BORBÉLY Evelin-Krisztina
  4. BRETTSCHNEIDER Andrea-Cecilia
  5. FODOR Benjamin
  6. FUTÓ Arthur-Márk
  7. FÜLÖP Anita-Petra
  8. KOVÁCS Ákos
  9. LÁSZLÓ Renáta
  10. MÁTHÉ Szerénke
  11. NÉMETI Norbert-Balázs
  12. PAP Barbara
  13. RAKOȘ Gábor
  14. SÁNDOR Zsófia
  15. TANKÓ Nikoletta
  16. TOCA Beáta-Brigita

Vegyészmérnök szak - I. év


Évfolyamfelelős: dr. NAGY Levente Csaba

1. csoport
  1. ÁGOSTON GYOPÁRKA
  2. ANTAL GYOPÁRKA-ÉVA
  3. BIRÓ LEVENTE
  4. BORS BOGLÁRKA
  5. BUJÁKI ESZTER
  6. DEMJÉN ANNA
  7. DIMÉNY BARBARA
  8. DÖME ANITA
  9. EKE SAMUEL
  10. FAZAKAS DALMA
  11. FISCHER MELINDA
  12. HEGEDÜS BALÁZS
  13. IODI ISTVÁN
  14. ISZLAI ANDRÁS-ERNŐ
2. csoport
  1. KIRÁLY ÁRPÁD
  2. KIRÁLY KRISZTINA
  3. KIS BALAZS-AKOS
  4. KUI HENRIK-GEDEON
  5. LŐRINCZ ÁKOS
  6. MÁRTON BEÁTA
  7. MOCODEAN TAMÁS
  8. NAGY ÁLMOS
  9. ROZSA TAMÁS
  10. SOOS MARIA-IZABELA
  11. SZANTO ATTILA-LEVENTE
  12. SZÉKELY ZSOLT
  13. TÂRZIORU KAROLINA-LAURA
  14. VÉSZI ATÁD

Vegyészmérnök szak - II. év


Évfolyamfelelős: dr. KATONA Gabriel

1. csoport
  1. BILIBOK Anna-Mária
  2. BIRÓ-AMBRUS Emőke
  3. DEÁK Elek-Szilárd
  4. DÉNES Zsombor
  5. ELEKES Éva
  6. GYÖRGYPÁL Kinga
  7. KERESZTES Bíborka
  8. LAKATOS Henrietta
  9. LŐRINCZ Barna-Attila
  10. MANDEL Réka
2. csoport
  1. MIHÁLY Regina
  2. NAGY Blanka-Eszter
  3. NAGY-SERBÁN Hunor
  4. PAPP Tekla-Henrietta
  5. PETKES Regina
  6. SZÁSZ Balázs
  7. SZEKELY Botond
  8. SZŐCS Tamás
  9. SZŐKE Kálmán

Vegyészmérnök szak - III. év


Évfolyamfelelős: dr. BRÉM Balázs

1. csoport
  1. DIMÉNY Krisztina-Klára
  2. ECSEDY-BAUMANN Zita
  3. FARKAS Norbert
  4. FARKAS Réka
  5. GOZNER Szintia-Mária
  6. IGYÁRTÓ István
  7. ILYÉS Erna-Beatrix
  8. KASZA Angéla-Mária
  9. KIRÁLY Arnold
  10. MENYHARD Norbert
  11. KOCH Kristóf
  12. KUN Lehel
  13. SZÁROZ Melinda
2. csoport
  1. BÁNYAI Attila
  2. LUKÁCS Noémi-Borbála
  3. MENZÁK Eszter
  4. NYIRI Beáta
  5. OLÁH Krisztián
  6. PALKÓ Gyula
  7. SÓFALVI Róbert
  8. SOOS Emese-Orsolya
  9. SZABÓ Bence
  10. KISS Etelka
  11. TOTH Tímea
  12. TRUFÁN Boglárka
  13. VAJDA Márta

Vegyészmérnök szak - IV. év


Évfolyamfelelős: dr. VÁRHELYI Csaba

1. csoport
  1. BAJCSI Mónika
  2. BARABÁS Beáta
  3. BEREI Csenge-Bernadette
  4. CSEREPES Lilla
  5. FERENCZI Attila
  6. HORVÁTH Edera-Hermina
  7. IAMANDI Karina-Veronika
  8. KEREKES Csilla-Henrietta
  9. KISS Gergő
  10. KOHR Timea
2. csoport
  1. KOVÁCS Szidónia
  2. MIHÁLCZ Attila-István
  3. PÁSZTOR Áron-István
  4. PÉTER Katalin
  5. SIMA Gabriela
  6. SZISZE Ágnes
  7. SZŐCS János-Barna
  8. TÖRÖK Anikó
  9. VARGA Gyöngyike-Izabella
  10. VINCZE Angéla

Mesteri képzés


Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - I. év


Évfolyamfelelős: dr. PAIZS Csaba
  1. CSÓKA Levente-Zsolt
  2. FÜSTÖS Rita-Kriszta
  3. JÁKÓ Szabolcs
  4. KÁDÁR Renáta
  5. KARSAI Anett
  6. KOVÁCS Ildikó
  7. NAGY Sándor-Balázs
  8. PÁL Timea
  9. SZABÓ Yvette
  10. SZEREDAI Bettina-Dora

Korszerű eljárások a kémiai szintézisben - II. év


Évfolyamfelelős: dr. SZABÓ Gabriella Stefánia
  1. ANTAL Szilveszter-Ferenc
  2. BUIER Regina-Henriett
  3. FÁBIÁN Evelyn
  4. FÜLÖP Katalin
  5. HAIDU Kriszta-Barbara
  6. PAIZS Emese
  7. PÁKAI Renáta-Petra
  8. VARGA Timea-Monika
  9. VÍZI Xénia

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - I. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BARTALIS Levente
  2. BARTHA Erika-Nóra
  3. ELEKES-DARABONT Renáta
  4. FARKAS Noémi-Izabella
  5. GÁBOR Szidónia
  6. HALMOSI Patrik
  7. KISGYÖRGY Réka
  8. KOHR László-Szabolcs
  9. RAVASZ Alpár
  10. SIMÓ Zalán

Nano- és bioanyagok mérnökkémia - II. év


Évfolyamfelelős: dr. BARABÁS Réka
  1. BARABÁS Laura-Edit
  2. BOTH Júlia-Katalin
  3. FARKAS Ibolya-Hajnal
  4. GÁL Melinda-Éva
  5. MARINCAŞ Laura
  6. PAP Matild
  7. SZÁSZ Loránd-Károly